دستگاه حروف ساز استیل S8710-TPS

دستگاه حروف ساز استیل S8710-TPS

دستگاه حروف ساز استیل

 

دستگاه حروف ساز تمام اتوماتیک مدل 8710 طراحی شده برای کارکردن با نوارهای استیل و برخی از نوارهای آلومینیومی. با این دستگاه میتوانید؛ حروف بسیار بزرگ، حروف Led دار، حروف استیل بسیار ظریف، حروف با روکش رزین و حروف پانچی را با زیبایی هر چه تمام تر ساخته و از کیفیت نهایی کار لذت ببرید.

 

تیغه دستگاه حروف ساز استیل:

استفاده از تیغه برای خط انداختن روی انواع نوار آلومینیوم  و استیل در محل پانچ کردن. نقطه برش را می توان با کمی چرخش پهن تر کرد تا از پاره شدن و ضخمی کردن نوار استیل یا آلومینیوم جلوگیری کرد.

 

نرم افزار دستگاه حروف ساز استیل:

نرم افزار این دستگاه توسط تیم مهندسین کارخانه نوشته شده و توسعه پیدا کرده است، در این نرم افزار یک ویژگی خاص برای زاویه های تیز در نظر گرفته شده است که به واسطه آن می توانید برای حروفی که نیازمند خم بیشتر هستند، این امکان را فراهم سازید تا با استفاده از نرم افزار و بدون نیاز به تنظیمات دستی زاویه ها را با بالاترین دقت و ظرافت بسازید.

قیمت دستگاه حروف ساز استیل
تماس بگیرید

کاربردها :

 

 

دستگاه حروف ساز استیل دستگاه حروف ساز استیل دستگاه حروف ساز استیل
  حروف استیل برای فضای خارجی  
دستگاه حروف ساز استیل دستگاه حروف ساز استیل دستگاه حروف ساز استیل
حروف استیل برای فضای داخلی ساخت حروف استیل حروف استیل با پشت نور LED

محل ذخیره سازی اطلاعات متریال:

هر یک از متریال ها همچون انواع استیل و آلومینیوم ها دارای کشش و مقاومت متفاوت و مختص به خود میباشند. نرم افزار این دستگاه به نحوی طراحی شده است که قادر می باشد اطلاعات مربوط به انواع مختلف متریال را ذخیره سازی کند تا هر زمان که بخواهیم از یک متریال استفاده کنیم. فشارها، توان تیغه و سایر تنظیمات با توجه به مقاومت و قدرت متریال ما تنظیم شوند، اطلاعاتی مانند انحنا، فشار لازم و سایر اطلاعات مربوط به متریال.

 

طراحی نرم افزار مطابق با انواع طراحی حروف:

سطح خارجی حروف و همچنین نوع محاسبه پرتی کار در انواع حروف با یکدیگر متفاوت می باشد. تطابق این نرم افزار با انواع قلم و فونت های احتمالی که کاربر از ان ها استفاده خواهد کرد، ساخت حروف انگلیسی، چینی، فارسی یا عربی با انواع و فونت را میسر خواهد کرد.

 

تطبیق با برش دستگاه لیزر:

سطح رویه بسیاری از حروف با اکرولیک ساخته میشود که این اکرولیک معمولا با دستگاه برش لیزر بریده شده است. از آنجایی که احتمال خطا در برش لیزر وجود دارد اعم از کوچک کردن یا حتی بزرگ کردن سایز در مقایسه با ابعاد واقعی، یک گزینه در نرم افزار این دستگاه قرار داده شده است که با توجه به محاسبه اختلاف برش با عدد واقعی، حروف را بر مبنای عدد متناسب با برش لیزر تعیین کرده و می سازد.

 

مکانیزم تغذیه متناوب با استفاده از کلمپ ها:

در سیستم تغدیه متناوب با استفاده از کلمپ ها با گشتاور بالا، دقت و سرعت انتقال بسیار بالایی وجود دارد، این عملکرد دقیق با کمک 2 عدد ریل قدرتمند و مهره های تنظیم انجام می گیرد و کنترل حرکت کلمپ ها هم با دقت بالا برابر با 0.1-+ توسط سروو موتورها صورت می گیرد.

بدین ترتیب مشکل لغزیدن متریال و همچنین مشکلات جانبی حرکت متریال با فشار نوردها از بین می رود.

 

مکانیزم راهنمای ورودی:

در این دستگاه با استفاده از سیستم تغذیه و تنظیم ارتفاع متریال با کمک لبه های راهنما مشکل خوردگی و خرابی احتمالی لبه ها تا حد زیادی برطرف شده است و حرکت متریال به آرامی صورت می گیرد.

 

عمق خط دستگاه حروف ساز استیل:

عمق خط، عمق خط تکی، تعداد خط، همه این گزینه ها با استفاده از نرم افزار کارآمد دستگاه امکان پذیر می باشد. سیستم خط دستگاه با استفاده از سرو موتورها و با کمک پیچ های تنظیم در عین حالی که دارای سرعت بالا می باشد تحت کنترل دقیق است. تمام خط ها بسیار ظریف و دارای عمق یکسان میباشد. بدین ترتیب زاویه ها کاملا تیز و بدون خمیدگی میباشند بدین ترتیب حروفی تمیز و زیبا خواهیم داشت.

مکانیزم پانچ برای خارج کردن تکه های آلومینیوم و همچنین برای خط انداختن ها “v” شکل توانسته است به کلی مشکل حالت دادن را که به صورت سنتی در دستگاه های حروفساز استیل برای خم های کوچک وجود داشته است را حل کند، سایر دستگاه خم های کوچک با کمک دست صورت می گیرد.

این ویژگی ساخت این خم های کوچک را با سرعت و ظرافت بالا امکان پذیر کرده است.

 

مکانیزم راهنمای ورودی دستگاه حروف ساز استیل:

در این دستگاه با استفاده از سیستم تغذیه و تنظیم ارتفاع متریال با کمک لبه های راهنما  مشکل خوردگی و خرابی احتمالی لبه ها تا حد زیادی برطرف شده است و حرکت متریال به آرامی صورت می گیرد.

 

سیستم انکودر چرخشی :

سیستم انکودر میتواند بصورت هم زمان و دقیق فاصله و اندازه حروف را کنترل کند بدین خم و ساخت حروف با دقت بالایی امکان پذیر می باشد.

 

برتری های سیستمی :

 

  • ابزارهای متنوع خم با مکانیزم تعویض سریع

برای بدست آوردن توانایی جهت خم کردن " حروف فوق العاده " باکیفیت و دقت بسیار بالا، در این دستگاه از مکانیزم تعویض سریع ابزارها استفاده می شود، به کمک این سیستم امکان تعویض سریع و جداگانه برای هریک ازابزار و قطعات چه برای نوارهای استیل و چه برای نوارهای خاص آلومینیوم جهت ساخت "حروف فوق العاده " امکان پذیر می باش

 

  • استفاده از شاخک های بیشتر جهت بدست آوردن کیفیت بالاتری در خم ها :

باتوجه به حرکت دائمی شاخک ها در مکانیزم خم کردن نوارهای آلومینیومی برای ساخت حروف بزرگ یک عدد شاخک به این سیستم اضافه شده است تا دستگاه بتواند عمل خم کردن را به بهترین نحو انجام داده و فشار در سطح گسترده تری وارد شود همچنین از ایجاد خط یا شکستگی روی حروف جلوگیری نماید.

 

انواع نرم افزارهای منطبق با دستگاه حروف ساز استیل:

 

 

DXF/PLT , CAD , TYPE 3, COREL DRAW, ILLUSTRATOR

 

 

 

 

 

 

ویژگی های فنی :

ولتاژ مورد نیاز

AC200V

توان مورد نیاز

2.2KW

فشار هوای مورد نیاز

0.4-0.6MPa

تعداد محورهای کنترل

4axis

حداقل شعاع خم

R7mm

حداقل فاصله بین زاویه داخلی و زاویه خارجی

4.5mm

فاصله خم از نقطه شروع

3mm

انواع متریال

ورق گالوانیزه، پروفیل آلومینیوم، استیل، ورق آلومینیوم

ضخامت متریال

1.0mm      0.~1.0mm

ارتفاع متریال

35/60/80mm     20-110mm

نحوه تغذیه متریال

تغذیه متناوب

سروو موتور

2PCs

استپ موتور

2PCs

وزن با صندوق / وزن بدون صندوق

400Kgs / 480Kgs

ابعاد دستگاه

mm (طول)1550*(عرض)820* (ارتفاع)1450

امتیازدهی: 
Average: 5 (1 vote)
ثبت سفارش این محصول

سلام وقت به خیر قیمت و نمونه ای از فیلم دستگاه در حال انجام کار و پایان کار حروف و شرایط فروش را ذکر بفرمایید.

باسلام لطفا جهت دریافت اطلاعات و شرایط فروش دستگاه حروف ساز با شماره شرکت 44208989-021 تماس حاصل فرمایید. فیلم مورد نظر برایتان از طریق ایمیل ارسال خواهد شود.

خسته نباشید... فیلمی از طرز کار دستگاه میخواستم اگه مقدور باشه با تشکر

باسلام شما می توانید با مراجعه به لینک کانال تلگرام رکورد فیلم دستگاه مورد نظر و فیلم سایر دستگاه های شرکت رکورد را مشاهده نمایید.

سلام فیلم طرز کار دستگاه را میخواستم تشکر

سلام شما میتوانید فیلم دستگاه را در همین صفحه مربوطه مشاهده نمایید.

خسته نباشيد ميخواستم بدونم اين دستگاه روي چه جنس هايي ميتونه كار كنه؟؟ ممنون

سلام. دستگاه مدل S8710 با متريالهايي چون ورق گالوانيزه، پروفيل آلومينيوم، استيل، ورق الومينيوم با ضخامت مشخص ساخت حروف رو انجام مي دهد. شما می توانید كاتالوگ دستگاه را در صفحه محصول دانلود کنید، اطلاعات كامل در آن توضيح داده شده است.

سلام میخواستم بدونم بصورت اقساطم میشه پرداخت کرد

سلام بله تسویه هم به صورت نقدی انجام میشه و هم چکی . برای دریافت اطلاعات دقیق تر لطفا با واحد فروش شرکت تماس بگیرید . 44208989-021

قیمت زیرش بزارید چقدر باید نقد بدیم

سلام. برای مشاهده آخرین قیمت محصول مورد نظر خود به صفحه نخست سایت مراجعه نمایید. و از آخرین قیمت های دستگاه ها مطلع شوید.

سوالات شما