دستگاه چاپ اکوسالونت R3800

دستگاه چاپ اکوسالونت R3800

دستگاه چاپ اکوسالونت  R3800 :

 

- دستگاه چاپ اکوسالونت با عرض 3.2m معرفی می کنند. سطح و عملکردی قدرتمند در مقایسه با دستگاه های مشابه می باشد، این دستگاه بصورت 2 هد و 4 هد عرضه می شود. دستگاه چاپ اکوسالونت R3800 تنها دستگاه 4 هد فایل استناد با سرعت 130m/h در بازار می باشد. 4 هد قدرتمند DX5 توانمندی قابل اتکایی به این دستگاه بخشیده است.

 

- شفت مرکزی مهم ترین و تاثیرگذارترین قسمت در کیفیت چاپ دستگاه چاپ اکوسالونت می باشد. در دستگاه های سری R، این شفت از جنس آلمینیوم می باشد. بدین وسیله تغییرات دما یا شرایط محیطی هیچ گونه تغییری بر روی دقت دستگاه بوجود نمی آورد.

 

- غلطک های دستگاه چاپ اکوسالونت از جنس سیلیکون مخصوص بوده و ساخت کشور ژاپن می باشند. به علت کیفیت بالای چاپ و پاشش ریز این هدها غلطک ها نقش بسیار تعیین کننده ای در روند چاپ دارند. اکثر مدیاهای چاپی که بوسیله این سری از دستگاه ها چاپ می شود از ترکیبات PVC و یا ترکیبات مشابه در تولیدشان استفاده شده است که تمامی این ترکیبات الکتریسیته ساکن را همراه خود انتقال می دهند. هنگامیکه مدیا زیر کریج می رسد، وجود این الکتریسیته ساکن تاثیر نامطلوبی بر روی چاپ می گذارد و امکان چاپ دقیق و با کیفیت از بین می روند. در اینجاست که نقش غلطک ها بسیار پر رنگ می شود. غلطک های معمولی قابلیت جمع کردن و یا انتقال دادن الکتریسیته از روی سطح مدیا را ندارند اما غلطک های مخصوص به راحتی این وظیفه را به نحو احسنت انجام می دهند و به شدت بر روی کیفیت کار تاثیر می گذارند.

 

کاربرد ها:

 

 

دستگاه چاپ اکوسالونت دستگاه چاپ اکوسالونت دستگاه چاپ اکوسالونت
چاپ انواع کاغذ دیواری انواع کاغذ دیواری با طرح های دلخواه شما چاپ با دستگاه اکوسالونت و انتقال بر روی انواع پارچه
دستگاه چاپ اکوسالونت دستگاه چاپ اکوسالونت چاپ با دستگاه اکوسالونت
چاپ بر روی انواع سازه های تبلیغاتی با کیفیت بالا چاپ انواع لیبل برای اتومبیل چاپ انواع لیبل با دستگاه اکوسالونت

- هیتر و فن جلو : هیتر جلو (اینفرارد) دستگاه های چاپ اکوسالونت سری R چه از شدت و چه از لحاظ محل قابل کنترل می باشند، یعنی با توجه به اندازه مدیای چاپ می توان محل کارکرد اینفرارد در سمت چپ یا وسط یا سمت راست دستگاه و یا 2 قسمت و یا هر 3 قسمت را بر روی پنل کنترل انتخاب کرد. همچنین با توجه به میزان رنگ و سرعت دستگاه درجه حرارت مورد نیاز نیز قابل تنظیم می باشد. امکان جانمایی به همان صورت که برای اینفرارد توضیح داده شد برای فن ها هم امکان پذیر می باشد و می توان سمت چپ راست و یا وسط و در صورت نیاز 2 یا 3 قسمت را انتخاب کرد. این امکان جانمایی به شدت بر روی مصرف برق تاثیرگذار می باشد و از اتلاف انرژی در نواحی که کار چاپی وجود ندارد جلوگیری می شود.

 

- تغذیه و تحویل: در دستگاه چاپ اکوسالونت R3800 تغذیه و تحویل هم بصورت دو نورد از پایین و هم بصورت تغذیه و تحویل مرکزی صورت می گیرد که تغذیه و تحویل مرکزی  بیشتر برای سایزهای کوچکتر و متریال های مخصوص اکوسالونت و نوردهای پایین برای متریال های عریض تر مانند بنر یا فلکس استفاده می شوند.

 

- Station  : سیستم اسیتیشن -station- سری R را می توان به جرات کامل ترین سیستم کپینگ -capping - در بین دستگاه های مشابه چاپ اکوسالونت دانست. این سیستم با سیستم صنعتی این دستگاه کاملا در تعادل است و عملکردی کم نظیر را بوجود آورده است .

 

- ریل و بلبرینگ پشت کریج : ریل و بلبرینگ پشت کریج  -لاینر- این دستگاه ساخت THK ژاپن می باشد و کریج به 2 عدد بلبرینگ پشت مجهز است .

 

- سیستم توقف اضطراری : یکی از ویژگی های مهم دستگاه چاپ اکوسالونت R3800، مجهز بودن آن به استپ های سمت راست و چپ کریج می باشد که برای محافظت از هدهای دستگاه طراحی شده است استپ های سمت چپ و راست دستگاه در حرکت به سمت چپ و راست در صورتی که مانعی در سر راه کریج قرار گرفته باشد عمل می کنند و بصورت آنی کریج از حرکت باز می ماند و از هرگونه آسیب احتمالی به هدها جلوگیری می شود. این ویژگی از ویژگی های مهم و خاص این سری از دستگاه ها می باشد.

 

- زنجیر IGUS : کیفیت زنجیر دستگاه بر روی طول عمر کابل و شلنگ های داخل آن تاثیر گذار است زنجیر استفاده شده در سری R متعلق به برند IGUS آلمان می باشد که به جرات می توان آنرا بالاترین سطح کیفی در جهان و تولید زنجیرهای صنعتی -energy chain- دانست .

 

- تسمه MEGADYNE : تسمه حرکتی کریج ساخت شرکت MEGADYNE ایتالیا است که از نام های بزرگ در تولید تسمه های صنعتی در دنیا می باشد.

 

امتیازدهی: 
Average: 5 (1 vote)
ثبت سفارش این محصول

باسلام عرض320 دستگاه اکوسالونت با دو هد اپسون 5 چند درمیاد؟

سلام. اگر حجم كارتون زياد هست و يا طرف قرارداد با مجموعه توليدي خاصي هستين ما دستگاه DGI كره را بهتون پيشنهاد ميديم لطفا براي اطلاعات بيشتر با اقاي هوشيار با شماره دفتر ٤٤٢٠٨٩٨٩-٠٢١ تماس بگيريد

با سلام قیمت دستگاه چقدره؟ آیا با هد DX7 هم میشه ارائه بشه؟ قابلیت چاپ WAVE داره ؟ نحوه پرداخت به چه صورته؟

سلام شرکت ما این دستگاه را فقط با هد DX5 ارائه می دهد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت و نحوه پرداخت و دستگاه با شماره شرکت 4420898-021 تماس حاصل فرمایید.

سلام سرعت چاپ دستگاه اکوسالونت3800 چقده ؟ دستگاه به صورت اقساتی چجوره؟

سرعت دستگاه با ۲ هد dx5 و با ۲ پس حداکثر ۴۵متر مربع در ساعت است.

سوالات شما