رول آپ چیست؟

رول آپ

رول آپ یکی از ساده ترین و ارزان ترین ابزارهای تبلیغاتی و سازه های نمایشگاهی می باشد که بیشتر در غرفه های نمایشگاهی، فروشگاه ها و همایش ها از آن استفاده می شود. همان طور که می دانید رقابت در نمایشگاه ها برای ارائه خدمات و محصولات بسیار زیاد است و در این بین شرکتی موفق تر است که تبلیغات موثرتر و بهتری داشته باشد.

 

رول آپ

 

یکی از راه های تبلیغات، همان طور که می دانید استفاده از دستگاه چاپ بنر و بنرهای تبلیغاتی می باشد. اما بعد از چاپ بنر شما باید آن را در مکانی نصب کنید. رول آپ ابزاری بسیار مناسب و شیک برای نشان دادن بنرهای تبلیغاتی شما می باشد. این سازه تبلیغاتی دارای یک پایه آلومینیومی و یک ستون برای نگه داشتن استند می باشد.

 

این استندهای رول آپ در انواع مختلفی در بازار موجود می باشند که دو نوع از پرکاربردترین ها به شرح زیر می باشد:

 

 رول آپ ثابت

رول آپ ثابت که بیشتر برای غرفه های کوچک استفاده می شود و برای نصب آن کافی است بنر چاپ شده خود را از سمت پایین رول به سمت بالا بکشید و پایه آن را نصب کنید. رول آپ ثابت در دو نوع یک طرفه و دو طرفه قابل عرضه می باشد به صورتی که در رول آپ دو طرفه می توانید از بنرهای چاپی دو طرفه استفاده نمایید.

 

رول آپ

 

 رول آپ گردان

این رول آپ بیشتر برای شرکت هایی مورد استفاده قرار می گیرد که تمایل به تبلیغات چند محصول یا خدمات خود را دارند و برای بنرهای بلندتر اصولا استفاده می شود. در قسمت رول این رول آپ، موتوری تعبیه شده است که قابلیت چرخش بنر را در آن ایجاد می کند. با استفاده از این رول آپ شما می توانید چندین تبلیغ را با یک استند تبلیغاتی نمایش دهید.

 

یکی از مزیت های رول آپ این است که بسیار ساده نصب می شود و سازه بسیار شیکی است که مخصوصا برای غرفه های نمایشگاهی کوچک بسیار کارآمد است. از آن جا که شما می توانید با یک بار خرید یک رول آپ بارها از آن استفاده کنید؛ بنابراین سعی کنید بهترین نوع آن را انتخاب کنید. شما می توانید برای اطلاع از قیمت رول آپ و نحوه خرید آن با شرکت رکورد تماس بگیرید.

امتیازدهی: 
Average: 5 (1 vote)
اگر این مطلب برایتان جالب بود آن را روی شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید

سوالات شما