سوالات متداول 1354

امیر

سلام دوستان عزیز میخوام برم تو کار لیزر حکاکی و برش میخواستم خواهش کنم منو راهنمایی کنید، در هر مرحله و زمینه ای که فکر می کنید در استارت این کار مهم باشه برام. تو دایرکت در خدمتم. ممنون میشم. البته اگر مزاحم کارتون نمیشم و حوصله داشتین برای بنده ی حقیر وقت بگذارید! در مورد جواز ( کجاها باید برم و... ) و ابعاد لازم کارگاه و معایب و محاسن و محصولات خروجی این کار در چه زمینه هایی میتونه بیشتر سود آور باشه و... البته تا حدودی تحقیقات انجام دادم. به هرحال از اینترنت بوده و مجازی... می خواستم مستقیم با شماهایی که توی کار هستین مشورتی داشته باشم. در شهر ما فقط ۲تا کارگاه هست که مشغول فعالیت هستند. پتانسیلش رو داره که منم برم دنبالش. اتوکد و کورل و آرتکم و فتوشاپ تا حدودی که کارم راه بیفته بلدم. در حال حاضر در یک کارگاه CNC هم مشغول هستم. ولی می خواستم خودم شروع کنم. ممنون میشم منو راهنمایی کنین. در مورد دستگاه هم اگه نظری دارین بگین یا چه دستگاهی مدنظرتون هست رو معرفی کنین در حد ۲۰ تا۳۰ تومن.

سلام خدمت شما عرض شود که برای شروع کار دستگاهی که هم ورق کامل و هم کار کوچک در آن قرار گیرد و هم بتوانید پلکسی و هم ام دی اف را برش بزنید پیشنهاد ما دستگاه 1390 لیزر هست در مورد جواز ها نیازی به دریافت پروانه خاصی در شروع کار نیستسد مگر جواز کسب و مراحل مربوط به آن به احتمال خیلی کم و در صورت نیاز می توانید جواز های انرژی اتمی هم برای حفاظت کار با لیزر دریافت کنید
با توجه به اطلاعات نرم افزاری شما نباید مشکل خاصی در این زمینه داشته باشید و اما در مورد هزینه دستگاه و استهلاک آن بسیار پایین بوده اما سود آوری به تلاش شما و شرایط کاری شما وابسته است و از هیچ زاویه ای قابل اعلام و تضمین نمی باشد از طرفی این دستگاه در محدود سرمایه هم می باشد.

امتیازدهی: 
0
No votes yet

سوال شما با موفقیت ثبت شد . پس از رویت مدیر سایت سوال شما پاسخ داده خواهد شد .

 

بازگشت به صفحه سوالات