نکات استفاده از دستگاه برش شبرنگ

دستگاه برش شبرنگ یا همان کاتر پلاتر، همان طور که در پست های قبلی گفته شد برای برش در زمینه تبلیغات استفاده می شود. در این پست برای افرادی که دستگاه شبرنگ دارند، نکاتی برای استفاده از آن را توضیح داده ایم تا بتوانید طرح خود را با بالاترین سطح کیفیت برش دهید.

دستگاه برش شبرنگ

تنظیم عمق تیغه، قدرت برش، تعادل سرعت دستگاه برش شبرنگ

زمانی که می خواهید عمق تیغه برش و سرعت برش دستگاه برش شبرنگ را انتخاب کنید بهتر است سرعت کمتر را در ابتدا انتخاب کنید تا  مطمئن شوید با زیاد کردن سرعت آسیبی به برش شما نمی زند.

بهترین سرعت برای امتحان کردن این مورد بین 10 تا 70 است. تنظیمات فشار تیغه بستگی به تنظیمات درست عمق تیغه دارد. در صورتی که از وینیل آینه ای استفاده می کنید، به خاطر نازک تر بودن آن سعی کنید حداکثر فشار تیغه شما 30 باشد.

 

تنظیمات صحیح، برش بهتر در دستگاه برش شبرنگ

برای داشتن یک برش خوب در دستگاه برش شبرنگ، شما باید تمام تنظیمات دستگاه شبرنگ را به بهترین نحو ممکن انجام دهید. برای این کار شاید مجبور باشید تا چند بار تست کنید. این تنظیمات شامل موارد زیر می باشند:

  • فشار
  • سرعت
  • موقعیت غلطک
  • نوع وینیل

یکی دیگر از مواردی که در ابتدای کار برش لازم است رعایت کنید این است که لبه های وینیل در دو طرفه دستگاه دقیق و صاف باشد.

دستگاه برش شبرنگ

قبل از برش شبرنگ چه کنیم؟

قبل از این که برش خود را با دستگاه برش شبرنگ خود شروع کنیم بهتر است به راه هایی برای بهتر شدن نتیجه آن فکر کنیم. شما می توانید با زوایای مختلف برش را تست کنید تا متوجه شوید در کدام زوایا کدام حروف درست برش نمی خورند. این تجربه باعث می شود تا شما بتوانید بهترین تنظیمات را برای دستگاه کاتر پلاتر خود پیدا کنید.

 

شرکت رکورد به عنوان بزرگترین واردکننده کاترپلاترهای سوما و دستگاه برش شبرنگ رولند، آماده فروش به تمامی عزیزان در حوزه تبلیغات می باشد.

 

اینفوگرافیک نکات استفاده از دستگاه برش شبرنگ

امتیازدهی: 
Average: 5 (2 votes)
اگر این مطلب برایتان جالب بود آن را روی شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید

سوالات شما