هد کونیکا

در این مقاله قصد داریم در مورد هد کونیکا که یکی از قطعات یدکی دستگاه چاپ بنر می باشد مطالبی برای شما ارائه دهیم. شرکت ژاپنی کونیکا (Konica) با بیش از 49 نمایندگی در شهرهای مختلف جهان با پیش زمینه درخشان خود و با خرید تکنولوژی های جدید در زمینه ساخت هد جوهر افشان موفق به طراحی و تولید این هد  توسعه و پیشرفت آن شد.

هد کونیکا از تکنولوژی جوهر افشان استفاده می کند. این تکنولوژی از قطرات جوهر به منظور تسهیل در چاپ، بدون تماس دستگاه با سطح چاپ استفاده می کند. چون استفاده از این روش باعث می شود بتوان از انواع مدیا استفاده نمود.

هد کونیکا

هد کونیکا 512

هد کونیکا 512 از تولیدات بسیار پرطرفدار و پر کاربرد این شرکت می باشد.این هد در واقع نمونه توسعه یافته هد 256 می باشد.

این هد دارای 2 سری نازل 256 تایی می باشد هر ردیف کیفیتی معادل 180 دی پی آی دارد که درمجموع کیفیت 360 دی پی آی را در اختیار کاربران قرار می دهد.

هد 512 از سری هدهایی است که اغلب برای چاپ های عریض و دستگاه های لارج فرمت استفاده می شود. این هدها با سه سایز نازل مختلفو با برخورداری از هیتر برای استفاده از انواع جوهر در دسترس هستند.

در حال حاضر نمونه های 14 ، 42 و 35 پیکولیتری کونیکا در بازار ایران موجود است .نمونه های استفاده شده در دستگاه های لارج فرمت هد 35 و 42 پیکولیتری هستند.

در سری KM512 استفاده از انواع جوهر بدون تغییر در ساختار فیزیکی، مکانیکی یا الکتریکی دستگاه به راحتی امکان پذیر است.

از ویژگی های هدهای کونیکا 512 می توان به طراحی قوی، عملکرد دقیق، سرعت، کیفیت، سازگاری، طول عمر بالا و سهولت در استفاده اشاره کرد.

سازگاری این هد با مرکب دستگاه چاپ بنر های موجود در بازار باعث شده کاربران این هد رضایتمندی بالایی داشته باشند.

هد کونیکا

انواع هد 512

  1. KM512SHX
  2. KM512MN
  3. KM512MH
  4. KM512LN
  5. KM512LH

تمامی مدل های فوق دارای ساختار مشابه هستند. تفاوت آنها در فرکانس و Drop size آنها است. همگی آنها از جوهرهای سالونت و UV پشتیبانی می کنند.

 

مدل های  KM512MH /KM512MN اغلب برای دستگاه چاپ فلت بد UV مورد استفاده قرار می گیرد و مدل های KM512LN /KM512LH برای دستگاه های چاپ لارج فرمت قابل استفاده است.

 

این هد با داشتن بیشترین سهم بازار در 5 سال گذشته در سراسر دنیا نشان داده است که قدرت و ارزش واقعی در ذات این هد وجود دارد،این هد با پایین ترین درصد خرابی و متوسط عمر 4 سال به محبوب ترین هد نزد تمام کاربران در سراسر دنیا تبدیل شده  است.

در نهایت اگر به دنبال یک هد پر قدرت برای چاپ عالی و بدون دردسر و استرس هستید حتما به مشخصات هد کونیکا نگاهی بیندازید.

امتیازدهی: 
Average: 5 (3 votes)
اگر این مطلب برایتان جالب بود آن را روی شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید

سوالات شما