ده نکته چاپ با کیفیت بالا در دستگاه چاپ فلت بد

احتمالا شما که در حال خواندن این مقاله هستید با صنعت چاپ و کار با دستگاه های چاپ آشنایی دارید. آیا تا به امروز به این فکر کرده اید که با خرید دستگاه چاپ فلت بد به چه میزان می توانید روی کار و نتایج کار و مشتری خود تاثیر متفاوتی بگذارید.

در این مقاله قصد داریم که درباره خصوصیت های خاص چاپ فلت بد توضیحاتی دهیم.

 

ده نکته چاپ با کیفیت بالا در دستگاه چاپ فلت بد

 

دستگاه چاپ فلت بد یووی برای چاپ های لارج فرمت روی بسترهای متفاوتی مانند شیشه، چوب، مقوا و تمامی سطوح مسطح، استفاده می شود.

اگر شما  قصد دارید در صنعت چاپ، عکس های با کیفیت بالای خود را روی سطوح سخت تبدیل به چاپ های با کیفیت بالا کنید، پیشنهاد می کنیم نکات زیر را مطالعه کنید.

 

  1. چاپ لارج فرمت: سطح میز دستگاه چاپ فلت بد عموما با سایزهای متفاوت و سایزهای بزرگ موجود است در نتیجه شما می توانید چاپ های با سایز بزرگ و لارج فرمت داشته باشید.

 

  1. رزولوشن بالا: در بیشتر مدل های دستگاه ها می توانید چاپی با کیفیت 1400*1200 dpi  بسته به مدل دستگاه چاپی که استفاده می کنید، داشته باشد.

 

  1. غلظت رنگی بالا در چاپ : رنگ ها در دستگاه چاپ فلت بد یووی به دلیل این که جوهر در سطح جذب نمی شوند، رنگ خالص آن ها حفظ شده و در نتیجه رنگ های چاپ با غلظت بالا در کار ایجاد می شوند.

 

ده نکته چاپ با کیفیت بالا در دستگاه چاپ فلت بد

 

  1. ثبات رنگ چاپی در تبلیغات: این نکته به دلیل وجود لایه جوهر سفید می باشد.  در این نوع چاپ، رنگ ها با گذشت زمان تغییر نمی کنند.

 

  1. سطوح بادوام: در دستگاه چاپ فلت بد یک سطح سخت بادوام دارید. سطح چاپ در این دستگاه همان محصول نهایی چاپ شما می باشد به همین ترتیب نیازی به صفحه و پوشش هایی برای محافظت مانند شیشه، ندارید.

 

  1. جوهر با ماندگاری بالا: این جوهر یووی با ماندگاری بالا که در طی زمان نیز محو نمی شود، می تواند ضمانتی برای ماندگاری  سه تا پنج سال را برای شما فراهم کند.

 

  1. راه حل تک صفحه ای : به این معنی است که در این نوع چاپ فلت بد، در کل ضایعات کمتری دارید و همچنین متریال مورد نیاز کمتری هم برای تهیه نتیجه نهایی چاپ نیاز خواهید داشت.

 

  1. هزینه های پایین : با توجه به مورد هفت و مصرف کمتر متریال در دستگاه چاپ فلت بد،ذهزینه کمتری نیز صرف می شود. متریال کمتر و سبک تر نیز باعث می شود حمل و نقل آسان تر و کم هزینه تری نیز داشته باشید.

 

ده نکته چاپ با کیفیت بالا در دستگاه چاپ فلت بد

 

  1. سازگار با محیط زیست: چاپ یووی با محیط زیست سازگاری بیشتری نسبت به بقیه چاپ ها دارد.

 

  1. صرفه جویی در زمان: همه خواستار این هستند که در دنیای سرعت، راه حل های سریع تری پیدا کنند. جوهر های یووی بلافاصله بعد از کار روی متریال و سطوح خشک می شوند و نیاز به گرما ندارند در نتیجه در زمان صرفه جویی شده و شما به سرعت به نتیجه کار خود می رسید.

 

اگر خواستار خرید دستگاه چاپ فلت بد هستید می توانید با متخصصان شرکت رکورد جهت مشاوره و دریافت اطلاعات تخصصی انواع دستگاه ها تماس بگیرید.

امتیازدهی: 
Average: 3 (2 votes)
اگر این مطلب برایتان جالب بود آن را روی شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید

سوالات شما