اگر قصد خرید دستگاه چاپ فلت بد را دارید اول این 5 سوال را از خودتان بپرسید

اگر شما نیز تمایل دارید تا یک دستگاه چاپ فلت بد بخرید؛ ما به شما پیشنهاد می کنیم اول این مطالب را بخوانید تا بتوانید راحت تر تصمیم گیری کنید چون این دستگاه به نسسبت بقیه دستگاه های چاپ قیمت بالاتری دارد.

سوال اول: چرا به این دستگاه چاپ نیاز دارید؟

 

قصد خرید دستگاه چاپ فلت بد

 

 

دلایل متعددی ممکن است وجود داشته باشد که شما بخواهید یک دستگاه چاپ جدید بخرید. ممکن است تجهیزات شما از رده خارج شده باشد و یا تمایل دارید با افزودن یک دستگاه دیگر به کسب و کار خودتان رونق دهید. در ادامه به شما توضیحاتی راجع به شرایطی که ممکن است برای شما پیش آمده و تصمیم به خرید یک دستگاه چاپ فلت بد جدید گرفته اید را به شما خواهیم گفت:

  • تمایل به خرید دستگاه فلت بد به جهت جایگزینی یک دستگاه قدیمی

اگر تمایل دارید که یک دستگاه جدید را جایگزین دستگاه قدیمی خود کنید، اول تصمیم بگیرید که می خواهید از همان برند قبلی خرید کنید و یا تمایل دارید تا برند جدیدی را جایگزین کنید؟ دلیل این که نیاز دارید تا جایگزینی پیدا کنید چیست؟ اگر مدت زمان زیادی از خرید دستگاه شما نمی گذرد و به این نتیجه رسیدید که انتظاری که از آن داشته اید را برآرده نکرده است ما به شما پیشنهاد می کنیم تا نسبت به تغییر برند خود تحقیقات لازم را انجام دهید.

 

قصد خرید دستگاه چاپ فلت بد

 

 

  • قصد خرید یک دستگاه چاپ اضافی

اگر تمایل دارید تا یک دستگاه فلت بد به سیستم خدماتی خود اضافه کنید؛ بهتر است اول به برند و مدل دستگاه موجود خود نیز توجه داشته باشید. ممکن است شما یک دستگاه چاپ رول به رول از یک کارخانه خاص داشته باشید که همان کارخانه دستگاه فلت بد نیز تولید می کنند که می تواند تمام نیازهای شما را برآورده کند و یا ممکن است کارخانه دیگری را پیدا کنید که دستگاهی متناسب با نیازهای شما را تولید می کند و از کیفیت آن مطمئن هستید.

در هر صورت هنگام خرید شما باید به نرم افزارهایی که هر دستگاه چاپ به آن نیاز دارد نیز توجه داشته باشید. همچنین به این نکته دقت زیادی داشته باشید که دستگاه قدیمی شما چه ظرفیتی از حجم کار شما را می تواند برآورده کند و دستگاه جدیدی که قصد خرید آن را دارید چقدر می تواند به شما کمک کند. با پرسیدن این سوال ها از خودتان می توانید مطمئن شوید که آیا خرید این دستگاه چاپ برای شما به صرفه هست یا نه؟

  • اولین بار است که قصد خرید یک دستگاه چاپ فلت بد را دارید

اگر تا به حال دستگاه چاپی نداشتید و اولین بار است که قصد خرید فلت بد دارید کارتان کمی سخت تر می شود. سعی کنید از افرادی که در زمینه چاپ فعالیت دارند کمک و راهنمایی بخواهید و برندهای مختلف را بررسی کنید.

 

 

 

قصد خرید دستگاه چاپ فلت بد

 

سوال دوم: به چه چیزهایی در چاپ نیاز دارید؟

نه تنها در خرید یک دستگاه فلت بد، بلکه در خرید هر وسیله جدیدی اول از خودتان بپرسید که آیا این وسیله نیازهای من را رفع می کند؟ برای خرید دستگاه چاپ نیازهای خود را اول بررسی کنید.

  • به چه سایز چاپی برای کارهای خود نیازمند هستید

آیا شما کار خدمات چاپ بیلبورد انجام می دهید؟ اگر خدماتتان در سایزهای چاپی کوچک است، فکر می کنید که در آینده بتوانید آن را توسعه دهید؟ اگر برای توسعه کار خود تصمیم محکمی ندارید به شما پیشنهاد می کنیم که به فکر هزینه ای که می خواهید برای خرید دستگاه صرف کنید باشید.

  • از چه متریال هایی در چاپ استفاده می کنید؟

حتما به این نکته دقت داشته باشید که دستگاهی که می خرید روی چه متریال هایی چاپ می کند. دستگاه هایی که در شرکت رکورد ارائه می شود روی صنایع مختلف تبلیغات، دکوراسیون داخلی، صنعت چوب، شیشه، چرم و بسیاری دیگر کاربرد دارد. برای اطلاعات دقیق تر می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید.

 

 

 

قصد خرید دستگاه چاپ فلت بد

 

  • آیا نیاز به جوهر سفید دارید؟

استفاده از رنگ سفید در چاپ روی بعضی از متریال ها مانند آکریلیک و یا فیلم های با نور پس زمینه بسیار کاربرد دارد. به همین دلیل اگر فکر می کنید به رنگ سفید در چاپ های خود نیاز دارید حتما در حین خرید دستگاه به این مسئله نیز توجه زیادی داشته باشید.

 

در قسمت بعدی به توضیح بقیه سوالاتی که باید قبل از خرید دستگاه چاپ فلت بد باید به آن توجه داشته باشید، خواهیم پرداخت.

امتیازدهی: 
Average: 4 (2 votes)
اگر این مطلب برایتان جالب بود آن را روی شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید

سوالات شما