دستگاه پرس حرارتی 6 کاره

دستگاه پرس حرارتی 6 کاره

دستگاه حرارتی 6 کاره برای چاپ تصاویر روی انواع ماگ، لیوان های دسته دار، تیشرت و کلاه استفاده می شود. این پکیج شامل 6 تکه می باشد که هر کدام از این ها برای چاپ بر روی یک المان خاص و بدون طرح مثل شیشه، سرامیک، چوب، تیشرت، بشقاب های استاندارد و پد ماوس کامپیوتر کاربرد دارند.

 

دستگاه پرس حرارتی چندکاره شرکت رکورد یکی از بهترین ها در بازار می باشد که با کیفیت بسیار بالایی به مشتریان عرضه می شود.

 

میزان حرارت این دستگاه بسیار مطلوب است و سرعت آن به شما این اجازه را می دهد تا چاپی سریعتر را لمس کنید. سایز این دستگاه به اندازه کافی بزرگ هست تا شما بتوانید به راحتی با آن کار کنید.  ضمن این که این دستگاه دارای صفحه دیجیتال می باشد که شما می توانید عملیات دستگاه را به راحتی مشاهده نمایید.

قیمت دستگاه پرس حرارتی 6 کاره
15,000,000 ریال

دستگاه 6 کاره حرارتی، یک دستگاه مناسب برای کارهای تبلیغاتی می باشد که دارای قالب های زیر است:

 

  • 2 قالب مخصوص چاپ لیوان
  • 2 قالب مخصوص چاپ بشقاب
  • 1 قالب مخصوص سطوح صاف
  • 1 قالب مخصوص چاپ روی کلاه

 

دستگاه 6 کاره، دستگاهی مناسب برای چاپ بر روی انواع ماگ، لیوان های دسته دار، بشقاب، کلاه، تیشرت های مختلف، چتر و ... می باشد.

اگر در فکر راه اندازی کسب و کاری جدید و یا گسترش آن هستید و چاپ بر روی سطوح مختلف مد نظر شما است؛ به شما پیشنهاد می کنیم با خرید یک دستگاه حرارتی چندکاره، اقتصادی تر رفتار کنید.

ثبت سفارش این محصول

با سلام لطفا تعداد قابل چاپ لیون در ساعت را اعلام فرمائید و همچنین سایر هزینه های این دستگاه نظیر رنگ و ... برای هر عدد لیوان چه مقدار تمام می شود ؟ با سپاس

روی هر کاغذ سایز A4 تعداد سه طرح سابلیمیشن میشه چاپ زد و اینکه دمای مناسب برای لیوان 200 درجه سانتی گراد با مدت زمان 3 دقیقه می باشد.

سوالات شما