کاتر پلاتر

کاتر پلاتر یا همان دستگاه برش شبرنگ دستگاهی است که هر دفتر فعال در زمینه تبلیغات برای برش شبرنگ ، وینیل و ... احتیاج دارد. دستگاه کاتر پلاتر یک تیغه بسیار تیز برای برش وینیل، حروف، اعداد ، اشکال و ... دارد و با یک کابل USB به کامپیوترمتصل می شود. دستگاه کاتر پلاتر با فشار دقیق علامت شما را برش می دهد طوری که هیچ قسمتی از علامت برش داده نشده نباشد و تمام گوشه های کار به راحتی جدا شود. دستگاه های با کیفیت خوب نسبت به دستگاه های بی کیفیت این عمل برش را به راحتی انجام می دهد. شما با خرید یک دستگاه بی کیفیت پول کمتری هزینه میکنید اما زمان زیادی باید صرف کنید تا به یک خروجی نسبتا خوب برسید.

کاتر پلاتر

اگر به دنبال کاتر پلاتر با کیفیت مناسب هستید بهتر است به نکات زیر توجه کنید:

  • میانگین اندازه کاری که میسازید چقدر است؟

میانگین اندازه کاری که انجام می دهید می شود عرض دستگاه کاتر پلاتری که لازم دارید اگر بیشترین کاری که انجام می دهید آگهی و علائم پایه است پس نیازی نیست پول بیشتری برای خرید دستگاه کاتر پلاتر عریض هزینه کنید.

  • روی چه متریالی برش می دهید؟

دستگاه های کاتر پلاتر با کیفیت قابلیت تنظیم فشار را دارند و قدرت فشار بیشتری نسبت به دستگاه های با کیفیت پایین دارند. یک دستگاه با کیفیت دقت زیادی در برش گوشه های یک متریال نازک دارد؛ مطمئن باشید دستگاه کاتر پلاتری که می خرید برش های تمیزی روی موادی که مورد استفاده شماست بوجود می آورد.

کاتر پلاتر

  • آیا داشتن اپراتور ماهر برای شما مهم است؟

بعضی از کاتر پلاترها کارکرد ساده ای دارند فقط نیاز به تنظیمات دارند. بعضی دستگاه ها آپشن های زیادی دارند که پیچیده تر است اما نکته اینجاست که ماشین پیچیده تر اپراتور حرفه ای تری نیاز داردکه همین نکته بسیار مهم است. پس اگر همه آپشن ها مورد نیازتان نیست از دستگاه ای ساده تر استفاده کنید تا بتوانید بدون نیاز به اپراتور حرفه ای کار تمیزی انجام دهید.

 

کاتر پلاتر

  • بودجه شما چقدر است؟

دقت کنید دستگاه کاتر پلاتری که انتخاب میکنید قوی باشد و قابلیت اجرا روی متریال مورد نظر شما را داشته باشد؛ یک لیست با توجه به کاری که انجام می دهید از دستگاه های موجود در بازار انتخاب کنید تا بتوانید به راحتی تصمیم بگیرید.

امتیازدهی: 
No votes yet
اگر این مطلب برایتان جالب بود آن را روی شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید

سوالات شما