قیمت کاتر پلاتر

تبلیغات شکلی از ارتباطات است که معمولا با ترغیب مشتریان برای خرید یا مصرف بیشتری از یک محصول یا سرویس خاصی صورت می گیرد و امروزه ابزارهای تبلیغاتی روز به روز در حال پیشرفت و گسترش است؛ دستگاه کاتر پلاتر می تواند یک ابزار تبلیغاتی پر سود و کاربردی برای کسب و کارهای دیجیتال باشد و اما برای خری، مطمئنا قیمت کاتر پلاتر برای شما بسیار مهم خواهد بود.

 

همانطور که در مقالات قبلی گفته شد برای خرید یک دستگاه کاتر پلاتر مناسب به نکاتی باید توجه کنید مانند انتخاب دستگاه کاتر پلاتری که بتواند فشار دقیق و مناسب برای برش کامل ایجاد کند و تمام قسمت های کار را به راحتی برش دهد بدون این که قسمتی از کار برش داده نشده بماند، اما همیشه برای مشتری این نکته هائز اهمیت است که دستگاه کاتر پلاتری که خریداری می کنند بتواند بیشترین کارایی و بهترین کیفیت را با هزینه و قیمت کاتر پلاتر مناسب ایجاد کند (یعنی بهترین خروجی با هزینه مناسب)

 

برای خرید کاتر پلاتر با قیمت مناسب به نکات زیر توجه کنید :

قیمت کاترپلاتر

 

برای خرید هر کالایی باید تناسبی از قیمت کاتر پلاتر با کیفیت را در نظر بگیرید لذا هیچ گاه نه دستگاه ارزان ملاک خوب بودن است و نه خرید دستگاه گران ملاک از دست دادن سرمایه بنابراین نیاز به یک خط کش دارید که پارامترهای یک دستگاه را با دستگاه دیگری مقایسه کنید.

 

یک دستگاه کاتر پلاتر شامل اجزا و قطعات اصلی برای انجام کارهای عمومی و قطعات و جزئیات برای کارهای خاص می باشد ؛ قطعات اصلی مانند کریج ، برد ، موتور ، تیغ ، پایه و مواردی از این قبیل می باشند و قطعات جانبی مثل رول باز کن ، سنسور شناسایی موقعیت و .... از اجزای انتخابی برای موارد خاص می باشد که همه این ها در مجموع روی قیمت کاتر پلاتر شما تاثیر زیادی خواهد داشت.

 

یک کریج مناسب برای برش شبرنگ های زنبوری یا کاغذ های با گرماژ بالاتر باید بتواند تا 450 گرم بر میلی متر فشار وارد کند ، از طرفی کشیدن رول سنگین این نوع متریال باید توسط موتور حرکت دهنده مدیا باز شده و پایه ها قابلیت نگه داشتن این وزن را داشته باشند.

 

مین برد و نرم افزار یک کاتر پلاتر ایده آل باید علاوه بر پرت USB از طریق درگاهِ سریال هم ، امکان ارتباط داشته باشد و از طرفی نرم افزار اختصاصی هم داشته باشد چرا که Plugin های داخل نرم افزارهای دیگر مانند Card امکان  تنظیمات ابعاد و بسیاری از پارامترها را ندارد.

 

بررسی امکانات و تجهیزات فوق روی هر دستگاه کاتر پلاتر نشان می دهد کدام یک از نظر قطعات مشابه، بالاتر یا پایین تر هستند لذا متوجه می شوید کدام قیمت کاتر پلاتر مناسب با اجزای ماشین نمی باشد و می توانید به خرید یک کاتر پلاتر خوب با قیمت مناسب مبادرت نمایید.

 

در خرید همراه شما و در بهره برداری پشیبان شما هستیم.

امتیازدهی: 
No votes yet
اگر این مطلب برایتان جالب بود آن را روی شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید

میخواستم تشکر کنم بابت مطالب و اطلاعات کاربردی که در اختیار همه قرار میدین

سلام با تشکر از لطف شما

سوالات شما