تاثیر هدایای تبلیغاتی در نمایشگاه ها

نمایشگاه می تواند راهی باشد که شما بتوانید کسب و کار خود را به روش حرفه ای و تخصصی معرفی کنید تا یادآوری از شرکت شما حتی بعد از اتمام نمایشگاه در ذهن مخاطب بماند.

در نگاه اول یک غرفه شلوغ شبیه جایی است که قرار است شما گنجی را در آن کشف کنید. با در نظر گرفتن تمام حواس پرتی که غرفه شلوغ ایجاد می کند و هم چنین در کنار رقابت غرفه برای جذب مخاطب بیشتر، تبلیغات در قالب محصولات می تواند مردم و علاقه مندان بیشتری را به غرفه خود جذب کنید.

 

تاثیر هدایای تبلیغاتی در نمایشگاه ها

 

شلوغ شدن غرفه فرصت ها و چشم اندازهای بیشتری را برای شما ایجاد می کند در نتیجه شما احتمالا تعداد زیادی از مشتریانجدیدی بدست خواهید آورد و در نتیجه فروش بیشتری خواهید داشت.

داده ها نشان می دهد که اگر شرکت کنندگان اقلام تبلیغانی مورد علاقه خود را دریافت کنند 52 درصد بیشتر از سایرین در غرفه شما متوقف می شوند. در نتیجه علاقه و آگاهی برای شرکت در نمایشگاه و غرفه شما بیشتر می شود و توانایی شما را برای داشتن فروش بیشتر افزایش می دهد.

 

 

تاثیر هدایای تبلیغاتی در نمایشگاه ها

 

چه نوع محصول تبلیغاتی بیشتر موثر است؟

هر آن چه شما انتخاب کنید مثل کیسه های چاپ شده، خودکار، فلش یا اسپینر به عنوان یک هدیه تبلیغاتی، مطمین شوید که محصول تبلیغاتی که ارائه می دهید با کار شرکت شما سازگاری داشته باشد و شناسه ای از کار شما باشد و هم چنین با نیازهای خریداران تا حدی مرتبط باشد. تمامی این نمونه ها را می توانید با انواع دستگاه های چاپ فلت بد، پرس حرارتی و کاتر پلاتر تولید کنید.

برای اینکه دیدی داشته باشید که چه هدایای تبلیغاتی انتخاب کنید باید به این نکته توجه داشته باشید که مردم بعد از خروج از غرفه یا نمایشگاه بتوانند بعد از ورود به محل کار و خانه خود هدایای شما را نگه داشته و استفاده کنند.

 

 

تاثیر هدایای تبلیغاتی در نمایشگاه ها

چند نکته برای این که هدایای تبلیغاتی موثر داشته باشیم؟

  • آیا هدایای تبلیغاتی شما تکمیل کننده شرکت یا محصول شماست؟
  • آیا هدایایی که می خرید با بودجه شما تطابق دارد؟
  • آیا می توانید اطلاعات و پیام تبلیغاتی خود را روی آیتم های تبلیغاتی خود چاپ کنید؟

 

تاثیر هدایای تبلیغاتی در نمایشگاه ها

 

  • آیا هدیه تبلیغاتی شما در مقایسه با هدایای تبلیغاتی سایرشرکت ها متفاوت و منحصر بفرد است؟
  • آیا شما به عنوان بازدید کننده هدیه تبلیغاتی خود را می پسندید؟

 

چگونگی توزیع هدایای تبلیغاتی در غرفه خود در جذب مخاطب بسیار تاثیر گذار است به عنوان مثال تمام هدایای خود را در غرفه قرار ندهید این کار بالقوه ارزش هدیه شما را کم می کند  در عوض با بازدیدکنندگانی که صحبت می کنید یا وارد غرفه شما می شوند و مشتریانی که نمایندگی دارند، هدیه را در اختیار آن ها قرار دهید.

دادن هدایای تبلیغاتی یک تصویر و یک خاطره به یادماندنی  از شما برای مخاطب ایجاد می کند و به عنوان راهی برای قدردانی شما برای بازدید از غرفه می باشد.

شما می توانید قبل از دادن هدیه به بازدید کننده با پر کردن فرم اطلاعات مشتری یا صحبت کردن با مشتری از نیازهای مشتری  با خبر شده و اطلاعاتی از شرکت و محصولات نیز در اختیار مشتری قرار دهید.

امتیازدهی: 
Average: 5 (2 votes)
اگر این مطلب برایتان جالب بود آن را روی شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید

سوالات شما