کاربردهای دستگاه چاپ فلت بد روی کاشی و دیوار

دستگاه چاپ فلت بد قابلیت چاپ روی تمام سطوح از جمله شیشه، کاشی، چوب، سنگ، سرامیک و غیره را با بهترین کیفیت داراست.

 تنوع کاربردی دستگاه چاپ فلت بد و کیفیت بالای چاپ، این دستگاه را جز دستگاه های محبوب صنعت چاپ قرار داده است. از جمله کاربردهای این دستگاه چاپ می توان به متریال های مورد استفاده روی دیوار و سطوح نامنظم و سقف ها مانند انواع کشسان ها و لایت باکس ها نیز اشاره کرد.

طرح های گرافیکی سایز بزرگ برای چاپ روی دیوارها با دستگاه های چاپ لارج فرمت انجام می شود.

 

چاپ فلت بد روی کاشی و دیوار

 

 شما می توانید روی هر نوع سطح مسطحی، کار چاپ را انجام دهید. با توجه به سایز چاپ خود باید دستگاه چاپ فلت بد با عرض مناسب جهت کار انتخاب کنید. اگر بخواهید از کار چاپی خود در ساختمان های بزرگ استفاده کنید باید به اندازه رزولوشن چاپ توجه کنید، جنس وینیل،  بنر باید بتواند قابلیت  درخشان بودن خود را در مدت زمان زیاد حفظ کند. 

می توان با دستگاه های چاپ فلت بد در محیط های داخلی و خارجی چاپ های باکیفیتی داشت. از کاربردهایی دستگاه چاپ فلت بد، چاپ  بر روی دیوارهای بزرگ جهت تبلیغ هر نوع کسب و کاری با بالاترین کیفیت می باشد.

چاپ های یووی لارج فرمت کربردهای فراوانی دارد. همان طور که در عکس زیر می بینید برای چاپ روی درب و سقف می توان از این دستگاه استفاده کرد. در زیر نمونه ای از ان  آورده شده است:

 

چاپ فلت بد روی کاشی و دیوار

همچنین با دستگاه چاپ فلت بد، می توان روی کاشی و سرامیک نیز نقوشی زیبا چاپ کرد ؛ در 5  سال گذشته دستگاه های چاپ جوهر افشان در صنعت کاشی جایگاه قابل توجهی پیدا کرده اند و در طراحی داخلی خانه ها می توان از آنها بهره برد.

از خلاقیت هایی که در زمینه چاپ روی کاشی می توان داشت، چاپ عکس های شخصی خود روی کاشی است شما  می توانید عکس های خود را از فضای مجازی به خانه و دیوار اتاق خود انتقال دهید و مانند تصویر زیر  روی کاشی انها را چاپ کنید و به دیوار اتاق خود بچسبانید

ما به شما پیشنهاد می کنیم عکس های خاطره انگیز خود با دوستان و خانواده را روی کاشی ها چاپ کرده و ان ها را به عنوان دکوری جذاب و خلاق در خانه قرار دهید.

 

چاپ فلت بد روی کاشی و دیوار چاپ فلت بد روی کاشی و دیوار

این کاشی ها برای هدیه دادن به دوستانتان نیز بسیار کاربرد دارند. می توانید برای خود و عزیرانتان  مجموعه چاپی زیبایی از خاطرات به این سبک داشته باشید.

امتیازدهی: 
Average: 5 (1 vote)
اگر این مطلب برایتان جالب بود آن را روی شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید

سوالات شما