چاپ روی شیشه با استفاده از دستگاه چاپ فلت بد

چاپ روی شیشه از جمله هنرهایی است که از قدیم مورد علاقه افراد زیادی بوده است. در گذشته به روش های مختلفی این  کار را انجام می دادند اما در حال حاضر با وجود دستگاه چاپ فلت بد، به راحتی می توانید هر نوع ایده خلاقانه ای برای چاپ روی شیشه ایجاد کنید.

پیشرفت در این فناوری، دنیایی از فرصت های جدید برای تجارت در زمینه چاپ روی انواع مدیاها فراهم کرده است که شیشه یکی از آن ها می باشد. در قدیم چاپ روی شیشه، آینه و ظروف شیشه ای به صورت دستی انجام می گرفت اما امروزه برای داشتن چاپی بهتر، سریعتر و مقرون به صرفه تر، از فن آوری چاپ دیجیتال فلت بد استفاده می شود.

چاپ روی شیشه با استفاده از دستگاه چاپ فلت بد

 

همان طور که می دانید شیشه در صنعت ساختمان کاربرد زیادی دارد و امروزه معماران درسرتاسر جهان به دنبال روش های نوین برای استفاده از شیشه در این صنعت می باشند. بنابراین شما می توانید با خرید یک دستگاه چاپ فلت بد از مزایای چاپ روی شیشه در زمینه های مختلفی مانند معماری، ساختمان سازی و دکوراسیون داخلی به جهت ساخت پنجره، درها و سقف های شیشه ای استفاده نمایید.

 

چاپ روی شیشه با استفاده از دستگاه چاپ فلت بد

 

در ادامه لیستی از مواردی که از شیشه در ساختمان سازی استفاده می شود، آورده ایم:

  • پارتیشن ها
  • حفاظ بلکن ها
  • نرده های داخلی
  • پوشش دیوارها
  • نمای ساختمان
  • پنجره های سقفی
  • دکوراسیون های داخلی

چاپ فلت بد با مکانیزم هیبرید تا عرض 3.2 متر، می تواند چاپی ماندگار با حداکثر سرعت چاپ و بهترین کیفیت تصویر را برای شما ایجاد کند.

 

چاپ روی شیشه با استفاده از دستگاه چاپ فلت بد

شما بعد از چاپ نیازی نیست تا منتظر خشک شدن جوهر باشید چون بلافاصله بعد از چاپ، رنگ ها خشک می شوند. به همین دلیل در صورتی که شما با دستگاه فلت بد خود قصد ارائه خدمات به مشتریان را دارید، خیلی سریع می توانید به نیاز آن ها پاسخ دهید و این خود یک مزیت مهم و با ارزش برای این دستگاه ها می باشد.

اگر شما هم قصد خرید دستگاه چاپ فلت بد را دارید و هنوز اطلاعات دقیق راجع به آن ندارید می توانید به راحتی با مهندسین فروش ما در شرکت رکورد تماس گرفته و راهنمایی های لازم را کسب نمایید.

 

چاپ روی شیشه با استفاده از دستگاه چاپ فلت بد چاپ روی شیشه با استفاده از دستگاه چاپ فلت بد

 

  

امتیازدهی: 
Average: 5 (2 votes)
اگر این مطلب برایتان جالب بود آن را روی شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید

سوالات شما