کاربرد دستگاه های چاپ شرکت رکورد در دکوراسیون و لوازم خانگی

آیا به دنبال یک راه منحصربفرد و تازه برای جدید کردن و تغییر دکوراسیون محل اطراف و محل زندگی خود هستید؟  راه های زیادی برای ایجاد تغییرات در کنار تغییراتی چون تعویض و خرید مبلمان و جدید کردن کوسن ها در محل زندگی وجود دارد، از کاغذ دیواری گرفته تا ساخت وسایل سفارشی توسط دستگاه های شرکت رکورد. که بدین صورت می توانید زیبایی را به محیط زندگی خود بیاورید.

در ادامه چندین ایده الهام بخش که می توانید به وجود انواع دستگاه های چاپ به محیط خود ببخشید را آورده ایم:

1-    استفاده از کاغذ دیواری

استفاده از کاغذ دیواری در  منازل می تواند زیبایی خاصی به محیط ببخشد. در محیط ها و اتاق هایی که دیواری ها خراب شده اند می توانید از کاغذ دیواری جهت زیبا سازی استفاده کنید.  
کاغذ دیواری ها در طرح ها، رنگ ها و الگوهای مختلف موجود هستند. با حضور دستگاه های فلت بد با تکنولوژی چاپ یووی می توانید کاغذ دیواری در طرح ها و رنگ های مختلفی با کیفیت و ماندگاری بالا چاپ و تهیه نمایید.

کاربرد دستگاه های چاپ شرکت رکورد در دکوراسیون و لوازم خانگی

بیشتر افراد به دنبال راهی برای تغییر دیوارهای کسل کننده و بی روح هستند، می توانید طرح های چاپی زیبایی را چاپ کرده و به دیوار اتاق یا محل کار خود بچسبانید. این طرح های چاپی با کیفیت و با غلظت رنگی بالا می تواند یک راه حل برای زیبا کردن اتاق کودکان و نوجوانان باشد.

 

2-    ساخت طرح های گرافیکی برای تزئین دیوارها

دستگاه کاتر پلاتر شرکت رکورد با تکنولوژی فوق العاده خود، یک راه برای ساخت طرح های گرافیکی زیبا می باشد. با استفاده از دستگاه کاتر پلاتر می توانید در تزئین دیوار ها یا تزئین وسایل مختلف استفاده نمایید.

 

کاربرد دستگاه های چاپ شرکت رکورد در دکوراسیون و لوازم خانگی

 

3-    استفاده از کوسن و پرده ها با طرح های چاپی زیبا

در منزل پرده ها، فرش، کوسن ها استفاده می شوند و نوع، رنگ و طرحی در آن ها به کار برده می شود در دکوراسیون خانه مهم و تاثیرگذار می باشد.
با خرید  دستگاه های چاپ پارچه می توانید اقدام به چاپ روی انواع پارچه نمایید و از پارچه های چاپی با توجه به نوع پارچه و نوع چاپ در قسمت های مختلف خانه مانند پرده ها، رو مبلی، کوسن ها و غیره استفاده نمایید.
به بیان ساده تر با دستگاه های چاپ و با کمی خلاقیت می توانید وسیله های کوچک و خلاقی برای وسایل خانه خود از جمله  قاب عکس، گلدان، زیر لیوانی و غیره تهیه نمایید.

کاربرد دستگاه های چاپ شرکت رکورد در دکوراسیون و لوازم خانگی

با چاپ روی شیشه، کاغذهای مات و پارچه با  رنگ زنده و جزئیات خیره کننده که هنر و طرح های برجسته ای ایجاد می شود، می توان هنرهای زیبا و محصولات زیباتری ساخت.
با دستگاه های فلت بد یووی می توان با چاپ مستقیم روی انواع مختلفی متریال مانند چوب، چرم، آکریلیک چاپ نمایید. هم چنین می توانید وسایل سفارشی مانند انواع میز و صندلی تهیه نمایید.

4-    تهیه بشقاب های تزئینی با طرح های زیبا

می توانید با دستگاه های پرس حرارتی اقدام به چاپ روی انواع بشقاب و لیوان نمایید و زیبایی و خلاقیت را به وسایل شخصی خود اضافه نمایید. دستگاه های پرس حرارتی علاوه بر بشقاب و لیوان روی انواع پارچه و تی شرت چاپ کرد.

 

کاربرد دستگاه های چاپ شرکت رکورد در دکوراسیون و لوازم خانگی

 

اگر به دنبال ایجاد خلاقیت در محیط اطراف هستید یا به دنبال ایجاد کسب و کارهای نو و خلاق هستید به صفحه محصولات سایت رکورد مراجعه کرده و با مشاورین رکورد تماس بگیرید.

 

امتیازدهی: 
Average: 5 (1 vote)
اگر این مطلب برایتان جالب بود آن را روی شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید

سوالات شما