5 سوالی که شما نیاز دارید در هنگام خرید دستگاه چاپ فلت بد از خود بپرسید - قسمت دوم

خصوصیت و توانایی های زیر را در جستجوی خود در نظر بگیرید:

  • چه سایز پرینتی نیاز دارید؟

چه سایز پرینت و چاپی شما نیاز دارید، آیا چاپ های بزرگ دارید مثل بیلبوردها یا چاپ های کوچک؟ آیا می خواهید کسب و کار خود را گسترده کنید و چاپ های بزرگتری داشته باشید؟ دستگاه چاپ فلت بد سایزهای متفاوتی دارند که برای انواع سایزهای چاپی امکان پذیر است. اگر شما از امکاناتی که در آینده ممکن است دستگاه چاپ برای شما فراهم کند با خبر نیستید بهتر است به کارخانه های سازنده دستگاه چاپ فلت بد نگاهی بیندازید که خط تولید کاملی از دستگاه های چاپ UV دارند.

 

خرید دستگاه فلت بد

  • چه متریالی استفاده می کنید؟

دستگاه های چاپ جوهر افشان صنعتی می توانند روی انواع مختلفی از متریال های چاپ کنند اما ممکن است کیفیت کار چاپی مورد نظر خود را از آن ها نگیرید. دستگاه های چاپ فلت بد UV در صنعت امتیاز بسیار بالایی دارند و شما می توانید روی تمام متریال هایی که نیاز دارید چاپ ایده آل خود را انجام دهید. اطمینان حاصل کنید که دستگاهی که می خواهید بخرید نیازهای آینده شما را نیز برطرف می کند.

 

 

  • جوهر سفید نیاز دارید؟

اگر از جوهر سفید استفاده می کنید باتوجه به قابلیت های جوهر سفید هیچ محدودیتی برای متریال هایی که قرار است چاپ کنید وجود ندارد. چرا که جوهر سفید طرح هایی با کیفیت بالا روی سطوح سفت، محکم و منعطف مانند ورقه آکریلیک یا ورقه فیلم کاربرد دارند و هم چنین برای متریال های غیر سفید روی سطح پایه کار از این جوهر استفاده می شود.

هر دستگاه چاپی برای چاپ با جوهر سفید سازگار نیست باید دستگاه برای کار با این جوهر مجهز شده باشد. به این نکته توجه کنید جوهر سفید نیاز به هم زدن دارد تا از جداشدن آن جلوگیری شود. بعضی دستگاه ها این کار را به صورت خودکار انجام می دهند و بعضی دستگاه ها این کار را به وسیله پرچ کردن جوهر انجام می دهند.

 

خرید دستگاه فلت بد

  1. چگونگی نگهداری انجام شود؟

سرمایه ای که دارید را نباید فقط برای خرید دستگاه در نظر بگیرید وقتی شما دستگاهی می خرید باید مخارج و سرویس های آن را نیز درنظر بگیرید، مخارجی مانند جوهر، مدیا و غیره. برای افزایش طول عمر دستگاه خود شما باید مطمین شوید سرویس های دستگاه چاپ به درستی و مرتب انجام می شود.

 

  1. آیا به دستگاه چاپ رول به رول نیاز دارم؟

دستگاه های چاپ فلت بد برای رنج وسیعی از کاربردها و متریال ها ایده آل است . اما بعضی کارهای چاپی وجود دارند که با دستگاه چاپ رول به رول بهتر انجام می شود. جوهر ها فاکتورهای بسیار مهمی هستند در دستگاه چاپ فلت بد در درجه اول جوهری که استفاده می شود جوهر UV است. در مدل های مختلف دستگاه چاپ رول به رول با جوهر های سابلیمیشن، سالونت، لاتکس یا یووی کار می کنند.

گاهی به دلیل فضای کمی که دارید شما را محدود کرده یا بر اساس نیازهایی که دارید، داشتن یک دستگاه چاپ فلت بد جداگانه و دستگاه چاپ رول به رول جداگانه می تواند خروجی چاپ بیشتری داشته باشید.

 

  1. چگونه تجهیزات خود را یکپارچه کنیم؟

اگر تعدادی دستگاه های چاپ با برندهای مختلف دارید چه در یک خانه چه در یک چاپخانه، فاکتوری که باید در نظر بگیرید نرم افزاری است که باید استفاده کنید. دستگاه های چاپ UV به نرم افزار ها برای مدیریت دستگاه چاپ و کارشما نیاز دارد. هر کارخانه سازنده به همراه دستگاه چاپ خود نرم افزار مربوطه را ارائه می کند. نرم افزارها باید با سیستم عامل ویندوزهای شما نیز سازگاری داشته باشد.

 

امتیازدهی: 
Average: 5 (1 vote)
اگر این مطلب برایتان جالب بود آن را روی شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید

سوالات شما