رول آپ و نکاتی برای طراحی بنر آن

رول آپ ها یکی از راه های توسعه دادن به برند و محصول یا خدمات شما می باشند و به همین خاطر طراحی بنر شما بسیار مهم است تا بتوانید به خوبی پیام تبلیغاتی خود را به مخاطبانتان ارائه دهید. یک بنر رول آپ خوب در صورتی که درست طراحی شده باشد، باید بتواند پیغام را به طور صحیح انتقال دهد. در قسمت قبل برای شما نکاتی در رابطه با طراحی مناسب یک بنر رول آپ گفته شد. در این مطلب نیز بقیه نکات را توضیح خواهیم داد.

رول آپ و نکاتی برای طراحی بنر آن

 

- استفاده از تصاویر

اگر می خواهید از تصویر و عکسی در بنر رول آپ خود بهره بگیرید، دقت داشته باشید که از عکس های با کیفیت بالا استفاده کنید. برای چاپ بنر خود با دستگاه چاپ بنر باید حداقل رزولیشن 300 dpi و با فرمت CMYK طراحی شود. وقتی یک عکس را مستقیما از اینترنت دانلود می کنید و برای چاپ ارسال می کنید؛ کیفیتش پایین و نوع آن RGB است. دقت داشته باشید که از عکس های مرتبط و مناسب استفاده کنید چون هدف شما جلب توجه مردم به سمت محصولات و خدماتتان می باشد.

- رنگ

وقتی که برای بنر رول آپ خود طراحی در نظر می گیرید به رنگ آن نیز توجه داشته باشید. رنگ بنر شما باید با دکوراسیون نمایشگاه و لوگوی شرکت هماهنگی داشته باشد. همچنین هم خوانی رنگ انتخابی پس زمینه بنر رول آپ شما باید با عکس و متن مطابقت داشته باشد به طوری که متن به وضوح خوانده شود. رنگ هایی مانند قرمز و نارنجی بسیار جلب توجه می کنند و از استفاده رنگ هایی مانند زرد و سفید با هم بپرهیزید چون خوانا بودن متن شما را مخصوصا از فاصله های دورتر کم می کنند.

 

رول آپ و نکاتی برای طراحی بنر آن

- اطلاعات تماس

وقتی که می خواهید بنر رول آپ خود را طراحی کنید به این نکته دقت داشته باشید که اطلاعات تماس یکی از مهمترین گزینه هایی است که باید در استند تبلیغاتی خود درج کنید. اطلاعاتی از قبیل لینک وب سایت شما، آدرس ایمیل، شماره تماس و آدرس شرکت می تواند برای مخاطبان شما بسیار مفید باشد. حتی برای بعضی از شرکت ها درج آدرس شبکه های اجتماعی نیز برای مشتریان کاربرد خواهد داشت. بهترین مکان برای درج این اطلاعات، در پایین بنر رول آپ می باشد.

یک بنر رول آپ ویژگی های زیادی برای استفاده در نمایشگاه ها و شرکت ها دارد و می تواند مشتریان شما را به سمت غرفه هدایت کند. بنابراین سعی کنید با یک طراحی مناسب و صحیح از ویژگی رول آپ استفاده نمایید.

 

 

امتیازدهی: 
No votes yet
اگر این مطلب برایتان جالب بود آن را روی شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید

سوالات شما