رول آپ و نکاتی برای طراحی بنر آن 2

رول آپ همان طور که قبلا گفته شد یکی از سازه های تبلیغاتی است که به آن پول آپ نیز گفته می شود. استندهای تبلیغاتی اصولا در نمایشگاه ها کاربرد زیادی دارند. رول آپ ها همچنین تاثیر زیادی در فروشگاه ها و شرکت ها برای نشان دادن محصولات و خدمات شما دارند.

به جز اهمیت کاربرد خود رول آپ، طراحی بنر آن نیز از اهمیت زیادی برخوردار است و به همین خاطر این نکته بسیار مهم است که شما بدانید چگونه یک بنر مناسب برای رول آپ خود طراحی کنید. استند تبلیغاتی شرکت شما نیز باید مثل همه استراتژی های بازاریابیتان صحیح پیش رود و همان جلب توجهی را در بین مخاطبانتان داشته باشد که آگهی های روزنامه یا تبلیغاتی تلویزیونی شما دارند.

 

رول آپ و نکاتی برای طراحی بنر آن 2

در ادامه برای شما نکاتی به جهت طراحی یک رول آپ بنر تاثیرگذار را خواهیم گفت:

- لوگوی خود را در بالای بنر رول آپ قرار دهید

از بالای بنر خود به جهت نمایش لوگو یا شعار شرکت خود استفاده نمایید. این نکته بسیار مهم است که شما پیغام اصلی خود را در قسمتی از بنر رول آپ قرار دهید که چشمگیر باشد. ممکن است این پیغام، عکس یکی از محصولات، تخفیفات و یا اسم وب سایت شما باشد. هر چیزی که فکر می کنید بهترین انتخاب شماست می تواند در بالاترین قسمت بنر رول آپ شما قرار بگیرد.

- به ترتیب چیدمانتان دقت کنید

در این قسمت باید به زبان مخاطبانتان دقت کنید. اگر زبان نوشتن مخاطبان شما مثل فارسی از راست به چپ است؛ باید دقت داشته باشید که آن ها از بالا به پایین و از راست به چپ به خواندن دقت می کنند. همچنین استفاده از لغات کم و بهینه نیز بسیار مهم است. سعی کنید برای انتقال اطلاعات دقیق و جزییات محصول خود از بروشور و کاتالوگ استفاده کنید.

در قسمت بعدی به ادامه این بحث برای طراحی یک بنر مناسب مانند نکاتی به جهت انتخاب تصویر و رنگ مناسب و اطلاعات داخل بنر برای رول آپ خواهیم پرداخت.

 

امتیازدهی: 
No votes yet
اگر این مطلب برایتان جالب بود آن را روی شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید

سوالات شما