نکاتی برای داشتن چاپ بنر بهتر - قسمت اول

امروزه گستردگی حضور دستگاه های چاپ بنر در چاپخانه ها و صنایع مختلف مردم را به خرید  دستگاه چاپ بنر و ایجاد کسب و کار با آن ترغیب کرده است. شرکت رکورد با ارائه خدمات پس از فروش قدرتمند انواع دستگاه چاپ بنر در ایران، کمک شایانی به این صنعت کرده است .

از جمله کاربردهای دستگاه چاپ بنر استفاده های تبلیغاتی در نمایشگاه ها است. در نمایشگاه ها شما می توانید انواع مختلف بنر را ببینید که جهت معرفی محصولات، نمایش فروش ویژه، تبلیغ برندها و غیره استفاده می شوند. در حقیقت بنرها به عنوان یک رسانه، یکی از مهم ترین ابزارهای چند منظوره در تبلیغات هستند که در نمایشگاه ها استفاده می شوند.

نکاتی برای داشتن چاپ بنر بهتر

 

دلیل همه گیر شدن این بنرها، مقرون به صرفه بودن، انعطاف پذیری بالا و تنوع در سایز و شکل آن ها را می توان نام برد.

اگر شما قصد دارید بنر مورد نیاز خود را داشته باشید یا از شرکت چاپی برای تهیه طرح  بنرهای چاپی کمک بگیرید. پیشنهاد می کنیم برای داشتن نتیجه بهتر راهنمایی های زیر را مطالعه نمایید:

 

نکاتی برای داشتن چاپ بنر بهتر

  1. عکس :

همان طور که می دانید بنر هر شرکتی یک تعریفی از آن شرکت می باشد. طرح و چاپ شما باید با کیفیت محصولات شما و سرویس دهی شرکت شما تناسب داشته باشد. توجه داشته باشید بهتر است عکس و یا تصویر چاپی شما با غرفه نمایشگاه خود نیز هم خوانی داشته و هم چنین با سایر متریال های تبلیغاتی از جمله رنگ ها و فونت ها نیز تناسب داشته باشد تا باعث جذب بهتر مخاطب و مراجعه کنندگان شود.

  1. فرمت بنر چاپی:

ابتدا بررسی کنیدبنر مناسب برای غرفه شما بهتر است افقی قرار بگیرد یا عمودی و چگونگی نصب بنر و جای قرار گرفتن بنر را نیز با توجه به شرایط محیطی و هدف و پیام تبلیغ خود بررسی کنید.

 

برای بنرهای عمودی از استندهای ویژه ای که در انواع و طرح های مختلف وجود دارد، استفاده می شود. از جمله این استندها می توان رول آپ را نام برد که در نمایشگاه ها کاربردهای فراوانی دارند.

 

نکاتی برای داشتن چاپ بنر بهتر

  1. سایز بنر :

بنرها سایزهای مختلفی دارند اما تجربه نشان داده است که سایزهای بزرگتر تاثیر قوی تری در جلب توجه مخاطب دارند البته سایز به سلیقه هم بستگی دارد اما محیط نمایشگاهی شما نیز در انتخاب اندازه بنر، بسیار تاثیر گذار است.

بیشتر شرکت های تولید بنر سایزهای استانداردی دارند که با انواع محیط غرفه های نمایشگاهی تطابق و هماهنگی دارند. اگر محصول ویژه و یا حرف تازه ای برای تبلیغ دارید ممکن است بخواهید سایزهای بزرگتری برای جلب توجه بیشتر استفاده کنید.

  1. تبلیغ ساده داشته باشید:

برای اینکه تاثیر و قدرت پیام تبلیغاتی خود را بهبود ببخشید تا جایی که امکان دارد بنر چاپی خود را ساده طراحی کنید. یک بنر شلوغ ممکن است در ابتدا توجه زیادی را به خود جلب کند اما نه آن توجهی که مورد نظر شماست.

هدف از تبلیغ و ایجاد بنر تبلیغاتی تمرکز روی خود محصول یا هدف شماست نه تمرکز روی خود بنر چاپی.

نکاتی برای داشتن چاپ بنر بهتر

 

درصورتی که قصد خرید یک دستگاه چاپ بنر مناسب و با کیفیت را دارید می توانید با شرکت رکورد تماس بگیرید و قبل از خرید خود مشاوره های لازم را دریافت نمایید.

 

اینفوگرافیک نکاتی برای داشتن چاپ بنر بهتر

امتیازدهی: 
Average: 4 (3 votes)
اگر این مطلب برایتان جالب بود آن را روی شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید

سوالات شما