نکات خرید دستگاه پرس حرارتی

وقتی شما یک دستگاه پرس حرارتی خریداری می کنید. بسیار مهم است که بر اساس نیازهای خود دستگاه درست و مناسبی انتخاب کنید. سایز المنت و صفحه، مدل طراحی و توان های مورد نیاز در هنگام خرید دستگاه پرس حرارتی را  باید در نظر گرفته گرفت.
وقتی دستگاه هیت پرس متناسب با نیازهای خود را پیدا کردید، بسیار مهم است که مرتب و منظم عملیات تعمیر و نگهداری دستگاه را براساس دستورالعمل های کارخانه انجام دهید.

نکات خرید دستگاه پرس حرارتی

همچنین دمای المنت دستگاه را بررسی کنید تا مطمین شوید که ترموستات دقیق تنظیم شده است. درحین  نگهداری دستگاه باید دستگاه خود را تست کنید و با تمام ویژگی ها از جمله تنظیمات فشار آشنا شوید.

بعد از اینکه با عملکرد دستگاه هیت پرس خود آشنا شدید، از دستورالعمل های کارخانه سازنده  پیروی کنید تا از هر گونه مشکلی در حین کار با دستگاه جلوگیری شود. یک چاپ مناسب نیازمند ترکیب درستی از تنظیمات زمان، دما و فشار است.

 

نکات خرید دستگاه پرس حرارتی

 
نکات نگهداری و استفاده از دستگاه پرس حرارتی:

1-    دستگاه باکیفیتی خریداری کنید که مناسب نیازهای شما باشد. از سایز صفحه دستگاه خود مطلع باشید، از سایزهای صفحه دستگاه های پرس حرارتی می توان به دو سایز 15*15 و 16*20  اینچ اشاره کرد. با مدل های مختلف و پاور مورد نیاز دستگاه آشنا باشید.
2-    مطمین شوید که مراحل نگهداری را طبق دستورالعمل کارخانه مرتب دنبال می کنید تا بتوانید دستگاه خود را در  چندین سال در بهترین کیفیت و کارایی داشته باشید.
3-    دمای واقعی المنت دستگاه پرس حرارتی را برای تنظیمات دمای ترموستات بررسی کنید تا از کارکرد دقیق دستگاه مطمین شوید.
4-    تنظیمات فشار در دستگاه هیت پرس را فرابگیرید و با ویژگی های آن آشنا شوید زیرا مدل های مختلف دستگاه هیت پرس ممکن است تنظیمات فشار متفاوتی بر اساس کاربرد خود داشته باشد.
5-    برای هر مدل دستگاه هیت پرس حتما از دستورالعمل های کارخانه پیروی کنید. کاربرد درست دستگاه وابسته به تنظیم درست و متناسب المان های زمان، دما و فشار باهم دیگر است.

 

نکات خرید دستگاه پرس حرارتی

 

دستگاه پرس حرارتی قابلیت چاپ طرح روی پارچه ها با جنس های مختلف را دارد برای آگاهی از این مورد می توانید به مقاله سه نکته برای چاپ با دستگاه پرس حرارتی در پارچه های با جنس های متفاوت را مطالعه نمایید.
در صورتی که قصد خرید دستگاه پرس حرارتی و کار کردن با آن را دارید پیشنهاد می کنید از مقاله راهنمای ابتدایی کار با دستگاه پرس حرارتی و هم چنین متخصصین رکورد کمک بگیرید.

 

امتیازدهی: 
Average: 5 (2 votes)
اگر این مطلب برایتان جالب بود آن را روی شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید

سوالات شما