نکات کاربردی چاپ روی لیوان با دستگاه پرس حرارتی

این روزها چاپ روی لیوان در بین عموم مردم شناخته شده است و لیوان های چاپی بیشتر مورد استفاده هستند. مردم به سفارشی کردن لیوان برای چاپ، برای هر رویداد یا موقعیتی مانند مراسم ازدواج، روز معلم، جشن تولد و غیره بسیار علاقه مند شده اند.
شرکت ها می توانند جهت امور تبلیغاتی و هدایای تبلیغاتی روی لیوان ها لوگو خود را چاپ کنند، یا به مشتریان خود به عنوان هدیه اهدا کنند و یا به کارمندان خود هدیه دهند.

 

نکات کاربردی چاپ روی لیوان با دستگاه پرس حرارتی

هر فردی می تواند به عنوان هدیه عکس های اشخاص مختلف را به روی لیوان چاپ کند. مثلا می توانید عکس شخص مورد علاقه یا خانواده خود را در موقعیت های مختلف مانند روز پدر، روز مادر، سالگرد ازدواج و جشن تولد روی لیوان چاپ کنید و یک هدیه زیبا، ماندگار و خلاقانه تولید نمایید.
شرکت ها برای یکی از روش های تبلیغاتی خود می توانند در حجم بالایی برند خود را روی لیوان چاپ کنند. این نوع تبلیغ هم خلاقانه هست هم می تواند سال ها به عنوان یک تبلیغ ماندگار از شرکت و برند شما در دستان مشتریان شما باشد.

 

چاپ روی لیوان با دستگاه پرس حرارتی

 

چاپ روی لیوان یک روش سریع برای چاپ می باشد، که در مدت زمان 10 دقیقه کار چاپ انجام می شود.  چاپ روی لیوان با تکنولوژی دستگاه پرس حرارتی در مقایسه با چاپ مستقیم که در گذشته انجام می شده زمان کمتری می برد و کیفیت چاپ بهتری دارد.

 

نکات کاربردی چاپ روی لیوان با دستگاه پرس حرارتی

تکنولوژی چاپ روی لیوان یک تکنولوژی جدید است که به وسیله دستگاه پرس حرارتی 6 کاره انجام می شود. این دستگاه قابلیت چاپ روی لیوان را نیز داراست که با قرار دادن لیوان در جای مخصوص لیوان و چسباندن طرح روی لیوان با تنظیمات درست فشار و دما، طرح چاپی روی لیوان چاپ می شود.
انواع مختلفی لیوان مانند لیوان سرامیکی سفید، لیوان سرامیکی سیاه، لیوان سرامیکی جادویی و لیوان داخل رنگی وجود دارد. کیفیت چاپ به گونه ای است که با گذر زمان رنگ از روی لیوان از بین نرفته و کم رنگ نمی شود.

 

کیفیت چاپ روی لیوان به موارد زیر بستگی دارد:

-    نوع بستر چاپ
-    کیفیت دستگاه هیت پرس
-    جوهر چاپ
-    جنس کاغذ

 

نکات کاربردی چاپ روی لیوان با دستگاه پرس حرارتی

فرایند چاپ روی لیوان چگونه است؟

برای داشتن چاپ باکیفیت روی لیوان به یک عکس با کیفیت، دستگاه چاپ با جوهر سابلیمیشن باکیفیت، کاغذ سابلیمیشن، یک لیوان و تنظیمات درست فشار و دما نیاز دارید. اساسا در فرایند چاپ، یک جوهر سابلیمیشن مخصوص به وسیله حرارت روی بستر و متریال انتقال داده می شود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص چاپ روی لیوان می توانید به مقاله آموزش چاپ سابلیمیشن روی لیوان مراجعه نمایید.

 

امتیازدهی: 
Average: 5 (1 vote)
اگر این مطلب برایتان جالب بود آن را روی شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید

سوالات شما