مرکب دستگاه چاپ بنر- کونیکا 512

مرکب دستگاه چاپ بنر- کونیکا 512

مرکب کونیکا 512 :

مرکب کونیکا 512 سری اسب از دیدگاه جایگاه فروش و محبوبیت بین مصرف کنندگان و از نظر کاربرد، اطمینان و کارایی آن در چهار ساله گذشته قابل مقایسه با دیگر مرکب ها نیست. تمام ویژگی ها و مطالب گفته شده خود دلیلی بر وجود آمار بالای فروش جوهر کونیکا 512 می باشد. جوهر های سری اسب با ایجاد توازن و هماهنگی بین کیفیت و قیمت در بین مصرف کنندگان توانسته اعتماد و آرامش فکری بوجود آورد. در اصل مرکب کونیکا 512 سری اسب خانواده نوتا تعیین کننده قیمت جوهر در سرتاسر ایران می باشد. با توجه به قیمت این جوهر، قیمت های بقیه جوهر ها تعیین میشوند.

قیمت مرکب دستگاه چاپ بنر- کونیکا 512
تماس بگیرید
امتیازدهی: 
Average: 5 (1 vote)
ثبت سفارش این محصول

سلام ، دوستان تفاوت جوهر سری اسب و سری فیل در چیست؟

با سلام خدمت شما ، تفاوت جوهر سری اسب و سری فیل به شرح زیر است 1. جوهرهای سری اسب در سه نوع 35 پیکولیتر و 42 پیکولیتر و 80 پیکولیتر برای هدهای کونیکا ، زار و سیکو میباشد اما جوهرهای سری فیل فقط برای جوهرهای کونیکا استفاده می شود 2. ماندگاری جوهر سری اسب حداقل یک سال و ماندگاری جوهر سری فیل حداقل دو سال است پس دوستانی که کار با ماندگاری بالا استفاده می کنند می توانند از جوهرهای سری فیل نوتا استفاده کنند 3. مرکب های سری فیل از بوی کمتری نسبت به جوهرهای سری اسب برخوردار هستند پس مخاطبینی که محیط چاپخانه شان دارای هواکش مناسب نیست میتوانند از سری فیل استفاده کنند.

چرا قيمت مركب های دستگاه چاپ بنر با هم فرق ميكنه؟

باسلام، عوامل زيادي روي قيمت مركب تاثير گذار هستن از جمله آنها ميشود به ماندگاري مركب، بوي مركب، شفافيت مركب (شفافيت با براق بودن فرق ميكند) اشاره كرد.

با سلام برای هد زار 1003 که grayscale است و 6pl-42pl را ساپورت می کند کدام جوهر را پیشنهاد می کنید.

سلام لطفا با شماره شرکت ۴۴۲۰۸۹۸۹-۰۲۱ آقای هوشیار تماس حاصل نمایید

باسلام آیا می توان از جوهر 35 پیکولیتری به جای 42 پیکولیتری برای هد کونیکا استفاده کرد و جوهر شرکت ها با هم فرقی دارند یا نه ؟

بله میشه ولی توصیه نمی شود، بله قطعا با یکدیگر فرق می‌کنند، ترجیحا باید برای هر دستگاه از جوهر های مخصوص همان دستگاه که قبلا تست شده و‌ مورد تایید هستند استفاده کنید.

سوالات شما