مرکب کونیکا ۵۱۲ سری اسب

مشاهده قیمت
مرکب کونیکا ۵۱۲ سری اسب
در مجموع 3 رای و میانگین رضایت مشتریان 5

یکی از پرطرفدارترین مرکب های دستگاه های بنر موجود برای هد های سالونت بیس در بازار، جوهر نوتا سری اسب است. قیمت مناسب، موجودی کافی در انبار شرکت و از همه مهم تر کیفیتی قابل اعتماد موجب شده است طی ۶ سال گذشته مرکب نوتا سهم عمده ای از بازار را به خود اختصاص دهد.
با توجه به سیاست های فروش شرکت رکورد، شما می توانید از معتبرترین عرضه کننده ی ملزومات چاپ در شهر خودتان جوهر دستگاه های چاپ بنر را تهیه کنید.
مرکب سری اسب نوتا برای هدهای کونیکا، سیکو و هدهای زار دارای تنوع محصول می باشد.

 

مرکب کونیکا ۵۱۲ سری اسب از دیدگاه جایگاه فروش و محبوبیت بین مصرف کنندگان و از نظر کاربرد، اطمینان و کارایی آن در چهار ساله گذشته قابل مقایسه با دیگر مرکب ها نیست. تمام ویژگی ها و مطالب گفته شده خود دلیلی بر وجود آمار بالای فروش جوهر کونیکا ۵۱۲ می باشد.

جوهر های سری اسب با ایجاد توازن و هماهنگی بین کیفیت و قیمت در بین مصرف کنندگان توانسته اعتماد و آرامش فکری بوجود آورد. در اصل مرکب کونیکا ۵۱۲ سری اسب خانواده نوتا تعیین کننده قیمت جوهر در سرتاسر ایران می باشد. با توجه به قیمت این جوهر، قیمت های بقیه جوهر ها تعیین میشوند.

یاور ما در سایت باشید

با ارسال دیدگاه های خود در سایت، جهت بهبود مطالب مارا یاری فرمایید

alireza در تاریخ ۳ فروردین ۱۳۹۷ گفته:

باسلام آیا می توان از جوهر ۳۵ پیکولیتری به جای ۴۲ پیکولیتری برای هد کونیکا استفاده کرد و جوهر شرکت ها با هم فرقی دارند یا نه ؟

  ادمین در تاریخ ۱۹ فروردین ۱۳۹۷ گفته:

  بله میشه ولی توصیه نمی شود، بله قطعا با یکدیگر فرق می‌کنند، ترجیحا باید برای هر دستگاه از جوهر های مخصوص همان دستگاه که قبلا تست شده و‌ مورد تایید هستند استفاده کنید.

امامی در تاریخ ۱۱ دی ۱۳۹۶ گفته:

با سلام برای هد زار ۱۰۰۳ که grayscale است و ۶pl-42pl را ساپورت می کند کدام جوهر را پیشنهاد می کنید.

  ادمین در تاریخ ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ گفته:

  سلام لطفا با شماره شرکت ۴۴۲۰۸۹۸۹-۰۲۱ آقای هوشیار تماس حاصل نمایید

احمدی در تاریخ ۲۷ آبان ۱۳۹۵ گفته:

چرا قیمت مرکب های دستگاه چاپ بنر با هم فرق میکنه؟

  ادمین در تاریخ ۲۷ آبان ۱۳۹۵ گفته:

  باسلام، عوامل زیادی روی قیمت مرکب تاثیر گذار هستن از جمله آنها میشود به ماندگاری مرکب، بوی مرکب، شفافیت مرکب (شفافیت با براق بودن فرق میکند) اشاره کرد.

احمدی در تاریخ ۲۸ مهر ۱۳۹۵ گفته:

سلام ، دوستان تفاوت جوهر سری اسب و سری فیل در چیست؟

  ادمین در تاریخ ۲۸ مهر ۱۳۹۵ گفته:

  با سلام خدمت شما ، تفاوت جوهر سری اسب و سری فیل به شرح زیر است ۱٫ جوهرهای سری اسب در سه نوع ۳۵ پیکولیتر و ۴۲ پیکولیتر و ۸۰ پیکولیتر برای هدهای کونیکا ، زار و سیکو میباشد اما جوهرهای سری فیل فقط برای جوهرهای کونیکا استفاده می شود ۲٫ ماندگاری جوهر سری اسب حداقل یک سال و ماندگاری جوهر سری فیل حداقل دو سال است پس دوستانی که کار با ماندگاری بالا استفاده می کنند می توانند از جوهرهای سری فیل نوتا استفاده کنند ۳٫ مرکب های سری فیل از بوی کمتری نسبت به جوهرهای سری اسب برخوردار هستند پس مخاطبینی که محیط چاپخانه شان دارای هواکش مناسب نیست میتوانند از سری فیل استفاده کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

(ضروری)
(ضروری) (ضروری)