هد اپسون DX5 دستگاه چاپ بنر

هد اپسون DX5 دستگاه چاپ بنر

هد اپسون DX5 دستگاه چاپ بنر

هد اپسون DX5 دستگاه چاپ بنر یک هد نیمه صنعتی 3/5 پیکولیتری می باشد که موتور محرک بیشتر پرینترهای موفق دنیا شناخته شده است. کارخانه های بزرگی چون میماکی، رولند، اپسون، موتو و کارخانجات کشور چین، بر ویژگی های هد اپسون DX5 دستگاه چاپ بنر از جمله کیفیت و اطمینان آن تاکید داشته اند. کارخانه اپسون علاوه بر هد اپسون DX5  هدهای DX4 و DX7 و سایر مدل ها را به بازار عرضه کرده است.
از خصوصیات و ویژگی های آن می توان به طول عمر بالا آن اشاره کرد.
از نظر کد گذاری این هد به انواع 1-  FL87000-2   FL86000 که مدل FL180000 برای جوهرهای سابلیمیشن و FL187000 برای جوهرهای اکوسالونت طراحی شده اند.

ویژگی های خاص و به نوعی دست نیافتنی این هد، هد اپسون DX5 را به محصولی خاص و عجیب تبدیل کرده است. اندازه پاشش 3.5 پیکولیتری تغذیه هر 4 رنگ در یک هد، قابلیت تفکیک پذیری هد در قسمت تغذیه و خروجی عمر طولانی و قابل قبول هد، محصولی خاص را از کارخانه اپسون به بازار عرضه کرده است. به صراحت می توان گفت تولید محصول مشابه با این قیمت و این ویژگی ها برای هیچ یک از رقبای اپسون امکان پذیر است.

از زاویه دیگر می توان گفت موفقیت هد اپسون DX5 دستگاه چاپ بنر حتی در سایر محصولات اپسون مانندDX4 یا DX7 تکرار نشده است.

قیمت هد اپسون DX5
تماس بگیرید
امتیازدهی: 
Average: 5 (1 vote)
ثبت سفارش این محصول

سلام من میخواستم بدانم این هد برای چه مدل پرینتراپسون است و سوال دیگر من این است که هد فابریک پرینترهای اپسون مدل p50 و l805 چه نو هدی هستند و آیا با تغییر مخزن و شلنگ مشکی ضد اسید امکان استفاد از جوهر یو وی برای این پرینترها هست (البته با توجه به اینکه سیستم لامپ یو وی و سیرکوله خنک کننده و غیر نصب شده) ممنون میشوم من را راهنمایی بفرمایید. در سایتهای خارجی خیلی ها عنوان کردند این قابلیت را دارند اما میخواستم از شما بپرسم و مطمئن بشوم.

سلام، دستگاههای اپسون و هد های اپسون در دسته کاری ما نیستند.

سوالات شما