چگونه علائم تبلیغاتی موثری با دستگاه کاتر پلاتر رولند بسازید

مطمئنا شما هم نمی خواهید که هیچ کس به علائم تبلیغاتی که شما با دستگاه کاتر پلاتر رولند خود طراحی و ایجاد کرده اید، نگاه سرسری بیندازد اما ممکن است ناخودآگاه این اتفاق برای شما افتاده باشد. حالا زمان این رسیده تا نگاهی تازه به تبلیغات خود داشته باشید و دقت خود را نسبت به این مسئله بالاتر ببرید تا دوباره دچار شکست نشوید.

در این مقاله به شما دو راه حل داده خواهد شد تا یاد بگیرید چطور با استیکرهای تبلیغاتی خود که با برش شبرنگ میسازید، نگاهی تازه داشته باشید.

 

 

 علائم تبلیغاتی موثری با دستگاه کاتر پلاتر رولند

 

اول از همه به این موضوع دقت کنید که "چه چیزی می بینید؟" آیا موضوعی که می خواهید به نمایش بگذارید و هدف اصلی تبلیغات شما است به اندازه کافی بزرگ، واضح و برجسته است؟ اگر بقیه رقبای نزدیکتان رشد زیادی نسبت به شما دارند، ممکن است به دلیل همین نبودن یکی از این سه صفت اصلی باشد.

به طور مثال، اگر شما یک رستوران دارید و اسم رستوران شما ارکیده باشد و شما واژه "رستوران" را به اندازه کافی بزرگ ایجاد نکرده باشید، ممکن است خیلی از افراد شما را نادیده بگیرند و به راحتی از کنار کسب و کار شما رد شوند.

دومین راهی که می توانید به آن رجوع کنید این است که از خودتان بپرسید در تابلوی تبلیغاتی خود " چه چیزهایی را نمی بینید؟"

آیا شما در سرویس های خود تغییراتی دارید؟ ممکن است شما یک سری امتیازات خاص مانند تخفیفات ویژه برای مشتریان خود داشته باشید. به نظرتان موقعیت خوبی نیست تا این موضوع را با مشتریان خود در تابلوهای تبلیغاتی خود به اشتراک بگذارید؟

 

 

 علائم تبلیغاتی موثری با دستگاه کاتر پلاتر رولند

 

 

جالب است بدانید که اهمیت تابلوهای تبلیغاتی که با استفاده از حروف ساز ها و یا دستگاه های برش شبرنگ ساخته می شوند به حدی زیاد است که طبق مطالعات و آمارهای انجام گرفته، 76% از مشتریان شما را همین تابلوها به سمت شما می کشانند. حتی اگر کسب و کار شما متفاوت با انواع کسب و کارهای خدماتی باشد هم می تواند تقریبا 45% برای شما افزایش فروش به همراه داشته باشد.

ABC فرآیندی است که موسسه بین المللی تابلوهای تبلیغاتی به خدمات دهندگان کسب و کار معرفی کرده است و مطابق با تصویر زیر است:

                                      

 

سعی کنید تابلوی مناسبی آماده کنید تا فرآیند سه مرحله ای ABC طبق الگویی صحیح اجرا شود:

1. جلب توجه

2. برندسازی

3. فروش

 

تبلیغات یکی از مهمترین روش های کسب درآمد است و هزینه های تقریبا زیادی دارد. به همین دلیل سعی کنید قبل از ایجاد، بهترین تصمیم ها را بگیرید.

امتیازدهی: 
Average: 5 (1 vote)
اگر این مطلب برایتان جالب بود آن را روی شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید

سوالات شما