درباره ما

درباره ما

رکورد با بیش از 16 سال سابقه درخشان در زمینه تهیه و عرضه دستگاه  های صنعتی و نیمه صنعتی و با تکیه بر تخصص و مهارت های تیم فنی، افتخار خدمت گزاری در صنعت چاپ و تبلیغات کشور را دارد.
برند های درخشان ماشین سازی دیلمی ، تهران ماشین ابزار، نوین تاک و اکنون رکورد ماشین مفتخر به خدمت گزاری و جلب اعتماد مشتریان طی 15  سال گذشته می باشد. رکورد با عرضه بیش از 5000 دستگاه با مشخصات  و  کیفیت مورد پسند مشتریان فروش، در 8 سال گذشته در زمینه ماشین آلات چاپ دیجیتال به جایگاه بسیار خوبی در بین مشتریان دست یافته است و موجبات رضایت مندی مشتریان را فراهم کرده است که حتی با داشتن آشنایی نسبی در زمینه صنعت چاپ دیجیتال می توانند از تمامی دستگاه های شرکت رکورد در سراسر ایران بازدید نمایند. با افتخار تمامی مشتریان گرامی را به بازدید از همه دستگاه های موجود که در گذشته به نام NTjet و اکنون به نام RECORD می باشد، دعوت می نماییم.
شرکت رکورد با عرضه دستگاه هایی با کیفیت بالا و ارائه خدمات منحصر بفرد در طی این سال ها مشتریانی معتمد پیدا کرده است که این ارائه خدمات نقطه اتکایی برای مشتریان می باشد. همکاری همه جانبه رکورد با انجمن چاپ دیجیتال ایران و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در گذشته و آینده، نشان از ثبات و اعتماد مشتریان است.
دستگاه های رکورد به دلیل به کارگیری قطعات و لوازم با کیفیت ساخت ژاپن و همچنین قطعات برقی ساخت کشور تایوان از توان و استحکام بالایی برخوردار هستند. امید است تلاش و پیگیری های شبانه روزی خانواده بزرگ رکورد و رضایت مندی شما عزیران همواره پایدار و مستدام باشد.

 

 

Record company has been founded on 2014 mid of August by Mr.Hamed Deylame.
The target of Record is on the machinary those use on advertising industry, LFP, Laser, Cutter, Consumables, Materials and etc.

 

Our company history
Record is a family company which they are professional at mechanical engineering.
“Machine Sazi Deylame” was the factory to manufacture hoist machine since 1988 for over 15 years then for around 10 years introduce big variety of machine tools.
From 1998 came to printing industry start with some of post printing machine like cutters.
On 2005 Mr. hamed deylame found NOVIN TALK Company and this company was active till 2014 with the NTjet trade mark.