نویسنده:پونه امینی 114 بازدید بدون دیدگاه تاریخ انتشار: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷

چگونگی چاپ یووی روی قاب گوشی

این روزها هر شخصی گوشی موبایل، تبلت یا هر دو آن ها را دارد. برای همین جای تعجب نیست که چاپ روی ادوات الکترونیکی مثل قاب گوشی به یک تجارت تبدیل شده باشد. در این مقاله قصد داریم شما را با این موضوع چاپ قاب موبایل آشنا کنیم پس پیشنهاد میکنیم این مقاله درباره چگونگی چاپ یووی روی قاب گوشی را حتما بخوانید.

با تکنولوژی اخیر چاپ یووی، سیستم چاپ مستقیم رنگ قادر به ارائه کردن گزینه های عالی جهت چاپ مستقیم روی بستر می باشد. همان طور روی پلاستیک، چوب، وینیل، چرم یا چوب می توانید چاپ کنید، دستگاه چاپ فلت بد یووی قابلیت های زیادی در چاپ های با کیفیت روی سطوح های و متریال های مختلف است.
نکته مهم : بهترین نکته در دستگاه چاپ فلت بد یووی این است که با اینکه سیستم این دستگاه پیچیده است  اما کار کردن با این دستگاه بسیار آسان است و کارکرد موثر و کارآمدتری نسبت به سایر دستگاه ها دارد.

 

چاپ یووی قاب گوشی

چاپ یووی قاب گوشی

 

نکات کلیدی درباره چگونگی چاپ یووی روی قاب گوشی:

•  طرح ها مختلف را در سایزهای مختلف را می توانید با یک روش چاپ اجرا کنید. به این معنی که لازم نیست که زمان خود را برای هر طرح جداگانه هدر دهید.
•  جوهر روی سطح قاب پراکنده می شود و بعد از آن به سرعت با نور یووی خشک می شود.
•   چاپ روی پلاستیک اغلب نتایج شگفت انگیزی در چاپ مستقیم روی بستر ایجاد می کند زیرا جوهر روی متریال کاملا جذب می شود. به عبارت دیگر، شما نگرانی برای بهم ریختن جوهر روی سطح قاب گوشی را ندارید.
•    بستر دستگاه چاپ فلت بد محدودیتی برای چاپ با سایزهای بزرگ و یا کوچک را ندارد. تکنیک چاپ این امکان را ایجاد می کند که به طور پیوسته روی چندین قاب در یک مرحله کار چاپ را انجام دهد.
•  جوهر یووی استفاده شده در قاب گوشی عمر طولانی دارند و باعث  گرفتگی نازل هد هم نمی شوند. به این معنی که جوهر و زمان هدر رفته نداریم.
•  طراحی شما تنها به خلاقیت شما محدود می شود. تکنولوژی چاپ یووی در استفاده از جوهر محدودیتی ندارد اجازه می دهد که با هر نوع رنگ جوهر و همزمان از جوهر سفید استفاده کنید.
•    شما به چاپ دو بعدی روی قاب گوشی محدود نمی شوید: وقتی روی بستر چاپ مستقیم انجام می دهید دستگاه قابلیت این را دارد که چاپ های سه بعدی روی قاب گوشی یا تبلت هم ایجاد کند

 

چاپ یووی روی قاب موبایل

چاپ یووی روی قاب موبایل

فواید چاپ مستقیم روی متریال چیست؟

وقتی شما توانایی چاپ مستقیم روی متریال هایی مانند قاب گوشی و تبلت را دارید توانایی چاپ در این زمینه بی پایان است. شما قادر خواهید بود مشتریان خود را با محصولات چشمگیر و شگفت انگیر با جزئیات و با کیفیت بی نظیر ارائه دهید. به همین دلیل می توانید رقابت در زمینه چاپ روی گوشی مویابل را افزایش دهید.
چون چاپ یووی بسیار کارآمد است به همین دلیل می توانید کار با سودی انجام دهید.

امتیاز شما به این مقاله
چگونگی چاپ یووی روی قاب گوشی
در مجموع 1 رای و میانگین رضایت مشتریان 5
برچسب ها:
مقالات مرتبط

یاور ما در سایت باشید

با ارسال دیدگاه های خود در سایت، جهت بهبود مطالب مارا یاری فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

(ضروری)
(ضروری) (ضروری)