نویسنده:پونه امینی 78 بازدید بدون دیدگاه تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۳۹۶

نمایشگاه بین المللی چاپ و تبلیغات شانگهای EXPO 2017

نمایشگاه بین المللی چاپ و تبلیغات شانگهای EXPO 2017

همه ساله بسیاری از بزرگان صنعت چاپ و تبلیغات و صنایع وابسته ای چون تابلوسازی، تلویزیون های شهری، LED دستاوردهای خود را در یکی از بزرگترین نمایشگاه های دنیا در شهر شانگهای چین به نمایش می گذارد. هدف از برگزاری این نمایشگاه به نمایش گذاشتن جدیدترین تکنولوژی ها و رقابت سنگین بین تولیدکنندگان در کیفیت و قیمت برای جذب مخاطب از سراسر دنیا می باشد.

 

بیشتر شرکت کنندگان این نمایشگاه کارخانه های چین هستند که با هدف رقابت با تجارت بین المللی با شرکت کنندگان اروپایی و امریکایی به رقابت می پردازند.

 

 

از نکات قابل توجه در این نمایشگاه حضور مشارکتی شرکت های اروپایی و آمریکایی در کنار شرکت های چینی می باشد با توجه به پایین بودن هزینه های بالاسری تولید در چین بسیاری از شرکت های خارجی تصمیم به همکاری به جای رقابت گرفته اند از طرفی با حجم صادرات عظیم چین و دسترسی به ناوگان حمل و نقل دریایی انتقال با سهولت بهتری انجام می شود.

 

در این نمایشگاه سالانه بزرگترین کارخانه های سازنده ماشین آلات چاپ از انواع مختلف UV، Solvent ، indoor، Flatbed و … محصولات خود را به نمایش می گذارند. در این بین سازندگان ماشین آلات مرتبط مثل CNC ها یا لیزرها نیز توان فنی و کیفیت خود را به نمایش می گذارند.

 

محل دائمی نمایشگاه های چین در سال های قبل در شرق شهر شانگهای قرار داشت که به سبب تغییر زمانبندی از تابستان به زمستان و کافی نبودن حجم نمایشگاه در پاسخ گویی به نیاز متقاضیان و گستردگی فناوری ها و گروه بندی ها یک ساختمان  عظیم دیگر در غرب شانگهای ساخته شده و مدت سه سال است مورد بهره برداری قرار می گیرد.

 

افرادی که به دنبال بررسی دستگاه هایی از قبیل دستگاه چاپ بنر، انواع چاپ مدیا، مسطح، پارچه، فضای داخل و … هستند، افرادی که دنبال دستگاه های لیزر فلزات و غیر فلزات هستند افرادی که دنبال pvc، اکرولیک، استیل، LED، بنر، فلکس و … هستند، فرصت بسیار مناسبی در این زمان دارند که علاوه بر کسب اطلاعات محصولات کارخانه های مختلف چین و دنیا را با هم مقایسه کنند.

امتیاز شما به این مقاله
نمایشگاه بین المللی چاپ و تبلیغات شانگهای EXPO 2017
در مجموع 1 رای و میانگین رضایت مشتریان 5
برچسب ها:
مقالات مرتبط

یاور ما در سایت باشید

با ارسال دیدگاه های خود در سایت، جهت بهبود مطالب مارا یاری فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

(ضروری)
(ضروری) (ضروری)