نویسنده:پونه امینی 84 بازدید بدون دیدگاه تاریخ انتشار: ۲۰ تیر ۱۳۹۶

چه رنگی برای تابلوهای حروف برجسته رستوران ها مناسب است؟

همان طور که می دانید تابلوهای حروف برجسته رنگی که با استفاده از دستگاه های حروف ساز یا همان چنلیوم ( که به اشتباه چلنیوم هم گفته می شود) ساخته می شوند در حوزه تبلیغات کارآیی بسیار زیادی دارند. هر چند ممکن است شما مشتریان خود را داشته باشید اما این تابلوها می توانند توجه مشتریان جدیدی را به سمت شما بکشد و فروش شما را بالاتر ببرد و در نهایت درآمد شما را بیشتر کند به همین دلیل در ادامه در خصوص ساخت تابلوهای حروف برجسته برای رستوران ها توضیحاتی داده ایم.

دستگاه حروف ساز

دستگاه حروف ساز

 

 

اما این که برای هر کسب و کاری از چه جنس و چه رنگ چلنیومی استفاده کنیم نیز بسیار مهم است. اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که تمایل به استفاده از تابلوهای حروف برجسته دارید و یا خودتان دستگاه حروف ساز دارید و می خواهید به مشتریان خود خدمات دهید، به شما پیشنهاد می کنیم تا مقالات ما درباره دستگاه های حروف ساز را دنبال کنید.

آیا می دانید بهترین رنگ برای تابلو های رستوران ها و فست فود ها کدام است؟

مسلما قرمز بهترین رنگی است که می تواند در راس لیست انتخابی شما قرار بگیرد. اما شاید از خود بپرسید که چرا قرمز می تواند بهترین رنگ برای این نوع تابلوها باشد؟

تابلو حروف برجسته رستوران

تابلو حروف برجسته رستوران

 

  • اول از همه این که قرمز یک رنگ اصلی است که سرشار از انرژی و تحرک است. همین یک ویژگی خاص این رنگ می تواند برای انتخاب آن برای فست فودها کافی باشد.
  • دوم این که رنگ قرمز نشان دهنده قدرت است و به همین دلیل است که اکثر علامت های فروش و حراج روی مغازه ها و فروشگاه ها قرمز است. رنگ قرمز به قدری قدرت نگه داشتن و جذب افراد را دارد که در چراغ راهنمایی و رانندگی نیز برای نگه داشتن ماشین ها از آن استفاده می شود.
  • سوم این که این رنگ با داشتن طول موج بالای ۵۷۰ برای دید انسان بسیار قابل رویت است و تمرکز چشم روی آن بسیار بالاست.
  • و در نهایت این که رنگ قرمز نزدیکتر از آن چه که هست دیده می شود و به همین دلیل از آن در علائم هشدار دهنده استفاده می شود.

 

ساخت حروف برجسته چنلیوم

ساخت حروف برجسته چنلیوم

 

این حقایق در مورد رنگ قرمز باعث می شود تا افرادی که کسب و کار آن ها در شب است و یا باید بیشتر دیده شوند از آن در تابلوهای حروف برجسته خود استفاده کنند همان طور که اکثر برندهای معتبر دنیا مثل مک دونالد ، KFC، برگر کینگ و … از آن بهره گرفته اند.

در مقاله های بعدی سعی می کنیم مطالب بیشتری را در مورد نوع متریال و انتخاب رنگ در ساخت چنلیوم با دستگاه حروف ساز برای شما بیاوریم. پس مطالب بعدی ما را نیز دنبال کنید.

امتیاز شما به این مقاله
چه رنگی برای تابلوهای حروف برجسته رستوران ها مناسب است؟
در مجموع 1 رای و میانگین رضایت مشتریان 5
برچسب ها:
مقالات مرتبط

یاور ما در سایت باشید

با ارسال دیدگاه های خود در سایت، جهت بهبود مطالب مارا یاری فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

(ضروری)
(ضروری) (ضروری)